Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Cole ve Ramse için avcılık marauders tehlikeli bir grup geçmişi kurtarmak için misyon tehdit ettiğinde gelecek için bir mücadele ortaya çıkar.

Son Yorumlar

 1. alper oncüler Misafir

  night room founded

  0 -2
 2. rudimser Kayıtlı Üye

  Vay anasını sayın seyirciler zaman kavramının ağzına s.çtılar 😀

  1 0
 3. Rab Kayıtlı Üye

  Bir dizi ancak bu kadar kurgusal,yaratıcı ve sıradışı olabilirdi.Hep korktuğumuz ”zaman” kavramıyla oynamaktan çekinmiyorlar. Allahım sen bu sanatçılığı Türk senaristlere de ver

  3 0
 4. TheDark Kayıtlı Üye

  AGA ÇOK GİDİP GELİYOLAR KAFA BULANIYO LA BİYERDEN SORA 🙂 AMA ÇOK SAĞLAM SENARIST İYİ BAĞLIYO 😀

  0 0
 5. gencoguz Kayıtlı Üye

  Beyinleri suladı gerçekten… Cassie maşşallahın var çok çalışkan çıktın..

  0 0
 6. ufıgr Misafir

  Mind = Exploded

  0 0
 7. etyiyenvejeteryan Kayıtlı Üye

  Zamanda sıçramalar yaşandığı için mantık hataları da var. Mesela 2015 yılında Cole, Leland Gaines’i öldürüyor, sonra tekrar kendi gününe, 2043’e dönüyor. 2015 yılında Leland zaten öldüğü için zamanın değişmesi ve 2043 de Leland diye birinin zaten olmaması gerekir, yani 2015 yılında ölen bir insan, Leland, 2043de Cole geri döndüğünde hiç lafının geçmemesi gerekir çünkü zaten 2015de ölmüş, ama 2. Bölümde Cole Leland’ı öldürüp 2043e döndüğünde, Leland’ı öldürüp öldürülmediği soruldu. Umarım anlatabilmişimdir.

  1 0
  • aejdjaeda Misafir

   Hayır hiçte mantık hatası yok. O Cassi’nin 2043 teki mesajında hepsinin Leland ile başladığını söyledi. Yanlışta sayılmaz. Leland 2015 te ölmüşte olsa yaptığı virüs ve marka duruyor. Dolayısıyla leland 2015’te öldürülünce değişen bir şey olmadı.

   0 0
 8. GLU GLU Misafir

  SONUNDA BEYİN PATLAMASI GEÇİRDİM BEYIN FELC

  0 0
 9. Hector23 Misafir

  Kaç bölümdür, yorumlara deli oluyorum. Gerçi yıllar sonra cevaplıyorum ama 🙂
  Şunu anlayın, yaşanan her şey yaşandığı için 2043 yılı oluştu. Yani geçmişte yaptıkları bugünü çoktan oluşturdu. Büyük ihtimalle kendi sonlarını kendileri hazırlıyorlar. Senaryo oldukça basit aslında. Belki sonraki sezonlarda bu durumu değiştirmeye çalışırlar alternatif evrenlerde. Yani mantık hatası yok,sadece paradokslar var. İlk ne zaman başladı bu olaylar da gelecek bu şekli aldı gibi.
  Ayrıca zaman ile ilgili bir anime izlemek isterseniz Stein Gate der tek geçerim.

  0 0
 10. Baba nafta Misafir

  Bu dizi ileri seviye bir dizi, bi anda bütün durumlar değişebiliyor şuan için izlediğim en iyi diziler arasına çoktan girdi.

  0 0

Önerilenler