Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Cole, sadakatini Ramse ve Railly hayduturken test etti ve onları 1961 Doğu Berlin'e gönderen onaysız bir göreve başladılar. Bir zamanlar orada, “Şahit” in yerini bilen ahlaksız bir Alman doktoru ararken akıllarını öldürüyorlar.

Son Yorumlar

 1. Pypbue Kayıtlı Üye

  güzel bölümdü sona yaklaşıyolar gibi

  0 -1
 2. eagles Kayıtlı Üye
  0 -1
 3. gencoguz Kayıtlı Üye

  Ee böyle nereye gidecek bu? Birde geçmişe gidip geçmişi degistiriyorlar ama insanların hayatları değişmiyor hiç?? Neden öyle oluyor..

  1 0
 4. suleyman70 Kayıtlı Üye

  Bu Dr.Cassandra’dan sıkılmaya başladım, 2 sezonda 10 kişiyle yattı yetmedi Deacon’la yattı. Bir tek James Cole’a vermedi o**s*u karı.

  2 -1
  • firstmonke Kayıtlı Üye

   her cassandra birisiyle yakınlaştığında senin bu tarz yorumlarını görüyorum da hayır kardeşim kadının derdi seni niye geriyor istediğiyle öpüşür istediğiyle sevişir üç sezonluk efsane senaryoya sahip koskoca dizide tek taktığın şeyin bu olması bizlerin senin de uçkuruna düşkün bir velet olduğunu düşünmesini sağlıyor. bu sınıfa girecek kadar boş olma doğru düzgün izle şu diziyi. yapımcılar görse senin gibilerin sırf bu diziyi öpüşme sahnesi gibi bir şeyi beklediğinden izlediğini kahrolurlardı ulan kitlede neden bunlar var diye

   0 0
 5. BiliminKurgusu Kayıtlı Üye

  cole sonunda postayı koydun. koca bölüm en çok bu hareket beni duygulandırdı fdsdsfdsa

  0 0
 6. firstmonke Kayıtlı Üye
  0 0

Önerilenler