Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Kabletown tgs için canlı gösterileri finanse durdurmak için seçer. Liz ve Jack değişikliği kucaklarken, Kenneth canlı formatın sağlam tutulması gerektiğini savunuyor ve Tgs personelini, stüdyo 6H'NİN ünlü tarihine büyülü bir bakışla onları ve izleyicimizi alarak yaşama hakları için savaşmaya ikna etmeye çalışıyor.

Bölüm iki kez çekildi. Doğu kıyısı versiyonu Doğu, Orta ve dağ saat dilimleri için yayınlandı. Batı Kıyısı versiyonu Batı, Alaska ve Hawaii saat dilimlerinde yayınlandı.

Son Yorumlar

 1. Irene Kayıtlı Üye

  Çevirmenin dürüstlüğü öldürdü beni, throw it away’in çevirisini görünce bir duraksadım, sonra paul falan geldi muhteşem fevkalade kafam da güzel herhalde ama muhteşem olmuş

  1 0
 2. ömer Misafir

  ben de bu diziyi tek ben izliyorum zannediyordum sonunda

  0 0
 3. apel Kayıtlı Üye

  ben de bi tek ben izliyorum sanıyodum. 30 rock tarzı şeyler arıyosanız ve ingilizceniz iyiyse youtube dan tina fey, amy poehler dönemi skeçleri izlemenizi tavsiye ederim bi de tina nın sonda söylediği gibi parks and rec de kesin izleyin

  0 0
 4. h2so4 Kayıtlı Üye

  Ben de ne zaman Amy Poehler diziye konuk olacak diye bekliyordum. Sonuçta Saturday Night Live’da Amy Poehler ,Tina Fey ve Rachel Dratch genelde birlikte rol alıyorlardı ve Rachel Dratch birçok kez konuk oldu diziye.

  0 0

Önerilenler