Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Dedektif Gibbs ve Nick Emily tarafından öldürülmüş gibi görünen bir FBI ajanı bulduğunda, onun için av yeni bir seviyeye çıkıyor. Adam Radford tarafından kendisine verilen bir ipucu yardımıyla Emily, tutuklamadan kaçarken tüm konuları bağlamaya çalışır. Nick Alice'in ihanetiyle uzlaşmaya çalışır. Emily kendini kurtarabilir mi? Nick ailesini bir arada tutabilir mi?

Son Yorumlar

 1. Ethem Erkaradağ Misafir

  Anlaşılan Absentia yı bir hafta gecikmeli alt yazı ile seyretmeye alışacağız.

  2 0
 2. ahmetcem Kayıtlı Üye

  son sahne neydi öyle

  0 0
 3. abc Misafir

  işinize gelmediği için yorumumu yayınlamamışsınız hala aynı şeyi düşünüyorum. çevirmek için altyazıya ihtiyacınız varsa niye çevirmensiniz

  1 -4
  • fndaakr Kayıtlı Üye

   İzlemeyin o zaman.. Sanki para vermiş mağdur olmuş gibi ne bu tavırlar ? Karşınızda babanızın uşağı mı var ? Az yiyip biraz ingilizce öğrenseydiniz o zaman !

   0 0
  • abc Misafir

   peki

   0 0
  • esra Misafir

   kendiniz yapamıyosanız yapana saygınız olsun, milletin çevirmesini bekleyemiyosan ingilizce öğren öyle izle, uşağı var sanki

   3 0
  • IngDil veEd Misafir

   2 sitede aynı durum çevirmen haklı siyasetçilerin kullandığı spontane çeviri üniversitelerde ayrı bir bölüm türkiyede bir kaç fakültede var doğma büyüme ing.USA Can Australia lı olmalısınız zaten o ülkelerde de altyazılı tercih ediliyor

   0 0
  • rufo Kayıtlı Üye

   ya cins cins konuşmayın kardeşim geçen hafta açıklama yaptım geç geliyor kaynağı düzenli çıkmıyor diye gelince ekliyoruz eklemeden bıraktık mı hiç boş boş yorum yapmışın ki onay almamış.

   3 0
 4. ibrahim balcı Misafir

  BU İNSANLARDA BULMUS BUNUYOR ARKADAS ZATEN BEDAVA İZLİYON DAHA NE İSTİYON….

  0 0
 5. BYCL Kayıtlı Üye

  Geç de olsa izliyoruz çevirmene teşekkür ederim …. Arkadaşlar bu kadar bağımlı olmayın saati saatine izlesen ne olacak gerçek dünyada yapacak çok şey var onlara odaklanıverin bir hafta…. Bu arada dizi güzel ilerliyor ama her hafta yeni bir ceset olayı sıkmaya başladı ne var sanki biraz ipucu verseler…Kaç kızım kaç :()

  2 0
 6. eagles Kayıtlı Üye

  bu dziye bayıldım yine mükemmel bir bölümdü. bu diziden böyle kalite beklemiyordum

  0 0
 7. fndaakr Kayıtlı Üye

  Eemekleriniz için teşekkürler,

  0 0
  • rufo Kayıtlı Üye

   Teşekkür ediyorum keyifli seyirler.

   0 0
 8. itsr3yhan Kayıtlı Üye
  0 0

Önerilenler