Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Missy, Nana Booth ile ilgili travmatik bir keşfe maruz kalıyor ve sosyal hizmetlerin Hayley'e bakacağından korkarak, emma'dan para istemek zorunda kalana kadar her şeyi gizli tutuyor. Bu arada, Nas, Lila ile olan ilişkisi rocky ground'u vurmaya başladığında kalp kırıklığını hissediyor ve Kaneez, Simone ve Missy arasında bir kavgaya yakalandığında Mandy'yi stand kızları hakkında uyarması gerektiğini fark ediyor.

Son Yorumlar

 1. kivovo Kayıtlı Üye

  ha gayret admin iki bölüm kaldı bekliyoruz devamını 🙂

  0 0
  • kivovo Kayıtlı Üye

   Allah allah ben 6 bölüm yayınlandı sanıyorum 😀 imdb sayfasında öyle yazıyor 😀

   0 0
  • rufo Kayıtlı Üye

   2 bölüm nerde kaldı kardeşim dizi güncel devam ediyor 😀 daha çıkmadı ki 5. bölüm 😀

   0 0
 2. kivovo Kayıtlı Üye

  5. bölüm yayınlandı sayın admin 😀

  0 0
 3. Abdulgaffar Cabukatlar Kayıtlı Üye

  Bu bölüm duygusal ağırlık ile gönülleri fethetti.Okul ve gençlik dizisi olmasının yanında harika bir toplumsal bakış açısı getirmiş. İnsanların isterlerse milliye ve din farkına rağmen mutlu yaşamaları mümkün. Açıkça yazayım ben İngiliz toplumunun aile yapısını beğenirim. Modern toplumda ailenin bu derece sağlıklı ayakta kalmaları bilhassa kırsal , kasaba bölgelerinde büyük bir başarı. HDkalite-çeviri-ses ve alt yazı izlenebilirliği zaten DİZİPUB u takip etme nedenim.

  0 0

Önerilenler