Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Jack, Sydney, Irina, Vaughn ve Nadia sovogda içine paraşüt. İnsanları zombilere dönüştüren dev bir kırmızı topu sökmeleri gerekiyor. Apo'da Marshall ve Weiss, Rus bakanına şantaj yapmak için Blackwell endeksini kullandılar ve onlara bir Rus uydusına erişim kodları verdiler, Elena'nın uyduyu yükselttiğini keşfettiler. Bir CIA ajanı olan Brodien, Rambaldi Cihazının fizyolojik olarak onu içen insanları değiştiren ve geri döndürülemez bir frekans yayınladığını hatırlatıyor. Elena, apo takımının gelişini öğrenir.

Son Yorumlar

  1. bristow Kayıtlı Üye

    Bu bölümü ilk izlediğim zaman yani sonunu ilk izlediğim zaman kelimenin tam anlamıyla sandalyemden düşüyordum. Artık nasıl dengesiz bir şekilde oturduysam o son sahne öyle bi şok etkisi yaratmıştı ki bende, az kalsın beni düşürtüyordu. Hey gidi…

    0 0

Önerilenler