Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Sezon finalinde, savcılık ve savunma kapanış ifadelerini yapar; jüri üyeleri kasıtlı olarak; ve karar verilir.

Son Yorumlar

 1. little chanel Kayıtlı Üye
  0 0
  • Stffff Misafir
   0 0
 2. 2pacalypse Kayıtlı Üye

  uzun zamandır sitenizden dizileri izliyorum fakat üye değildim. sırf yorum yapmak için kayıt oldum. öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ederim. tek sorunum acs 10. bölüm alt yazı çevirisi gerçekten çok gecikti fazla rabet görmediğini düşündüğünüz için mi sarkıyor yoksa farklı bir nedeni mi var. sizden tek ricam günü gününe değilde en geç 1 gün içinde hazırlamanız. tabi size de hak veriyorum çeviricek onlarca dizi var. fakat uzun süredir çevirisi yapılmadığı için izleyemedim :/

  0 0
  • Sekbân Kayıtlı Üye

   Mesut anlayışın için ekibimiz adına teşekkür ederim. Dediğin gibi onlarca dizi onlarca güncel bölüm var. Dizi ile ilgili özel olarak ilgileneceğim. Tekrar teşekkür ederim, iyi seyirler. 🙂

   1 0
 3. rumu Kayıtlı Üye

  Bence iyi bi uyarlama olmuş ancak mutlaka youtubedan gerçek mahkeme anlarını izleyin. O. J.’ in eldivenleri denediği, kararın açıklandığı anlar var. Biraz zaman geçtikten sonra Robert Kardashian’ın şüphe duyduğunu söylediği videolar var. Ayrıca Robert Shapiro bir röportajda parasının ödenmediğini söylüyor. Ben gerçek olayı öğrendikten sonra izledim ve gerçekte O. J. den tiksindim. Bazı sorgulandığı videolar var ki gülüyor espri yapıyor ve ciddiye almadan dalga geçer gibi cevaplar veriyor. Olay şu ki Amerikadaki siyahi insanlara atılmış en büyük kazılardan biridir ve siyahiler sebep oldular. Geldiği yeri önemsemeyen bir katil için iki insanın katlini yok saydilar. Onurlu bir sebep için onursuz yollara başvurdular. Şimdi kimse bu davayı tarihte bir başarı olarak görmüyor.

  1 0
  • GD Misafir

   Başarı olarak görülmüyor mu?OJ’in şu anda siyahilere verdiği tek önemli mesajdır zaten bu dava:”Siz de zengin olun ki beyazalar gibi aklanın ve onlar gibi yaşayın”

   0 0
 4. golden33 Kayıtlı Üye

  suçlu mu, suçsuz mu.? gerçeği bilmiyorum, ama gerçek her ne olursa olsun sonucu takım ve akıl oyunları belirledi. tek kelimeyle mükemmel senaryo ve her birisi ayrı müthiş oyunculuk. özellikle son bölümde mahkemede ki her insanın ırkçı dedektif FM a bakışları inanılmaz dı. gerçekten daha gerçek ve anlamlı bakışların etkisiyle o sahneyi 3 kez geri sarıp izledim. Teşekkürler.

  0 0

Önerilenler