Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Bölüm Notları:
Vespa: Scooter üreten bir İtalyan markası. Vespa İtalyanca'da arı anlamına geliyor.
Wonder Ekmeği: A.B.D., Meksika ve Kanada'da satış yapan bir ekmek markası.
Tween: 8-12 yaş arası çocuk.
Red Rover: Bir çocuk oyunu. Takımlar birbirlerinden 10 metre uzak durarak, el ele tutuşurlar. İlk takım, karşı takımdaki bir oyuncunun ismini(Turay diyelim) söyler, ("Red Rover, Red Rover, send "Turay" on over!"), o oyuncu rakip takıma doğru koşarak, el ele tutuşan takımı bölmeye çalışır. Eğer el ele tutuşan takımı bölmeyi başarırsa, zinciri kıran iki kişiden birini takımına götürür. Bölemezse, o takıma katılmak zorundadır.
Pop Rocks: Patlayan şeker.
Kobe bifteği: Japonya'ya özgü, özel yetiştirilmiş danalardan alınan, yağ oranı yüksek bir biftek türü. Dünyadaki en yumuşak biftek olduğu söyleniyor.

Çeviri: freeze(@ertanakafreeze)

Son Yorumlar

  1. Dizi Sever Misafir

    Bu bölüm muhteşemdi.

    0 0
  2. sfra0 Kayıtlı Üye

    “Red Rover” olarak açıklanan oyun, aslında bizdeki “aliler veliler çingene aliler…” oyunu. 80 dönemi çocukları bilir bunu 😉

    0 0

Önerilenler