×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Science Biatch Misafir

  bu mallar niye hep dövüşürken dönüyolar anlamıyorum ivmemi alıyo salaklar 😀

  0 0
  • Annesiz baba Misafir

   Dövüşürken normal hamlelerinden farklı olarak bazen brute hamleler yapman gerekir.Rakibinin acı eşiğini geçen hamleler yani.Bunu yapabilmek için ya vücudunu bu hamleden sonra dengesini koruyabileceği bir pozisyona alman gerekiyor.Bunu yaparken zaman kaybediyosun,ama karşı hamle için daha az açık veriyosun.Ve stance change yaptığın için tempon azalıyor.Agilitiy fighter için ölüme eşdeğer birşey bu.Bunun yerine dönerek zaman yerine fazladan enerji harcamayı tercih ediyorlar.Karşı hamle için daha çok açık veriyorlar,ama rakiplerini graspladıktan sonra yaptıkları sürece hiçbir sakıncası yok dönmenin,hatta tempolarını koruyabildikleri için,kısmi olarak daha avantajlı çıkıyorlar.İyi günler…

   0 0
 2. Atakan Ayşakar Misafir

  23:21 ROY ???

  0 0
  • Eldrithc Hermes Kayıtlı Üye

   23:21 Roy değil benziyo ama değil sakin yani 🙂

   0 0
 3. Gül filiz Misafir

  Çok heyecanlı

  0 0

Önerilenler