Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. comolokko Misafir

  kendilerini övmeyi bile beceremeyen bir millet. biraz daha fazla para almak için savaşa gitmeyi kabul eden bir millet, bu kadar düşük karaktere sahip, onur haysiyet ve yüreğe sahip olamayan bir millet işte. bakalım ne kadar yalan dolan şeyler izleyecez.

  0 0
  • yasef Misafir

   Sen araştırma kafasıyla seyrediyorsan bence hiç seyretme aga. propaganda de vs de. Biz kendi tarihimizi bu şekilde (kurgu/çekim/efekt) yansıtamıyoruz ondan bunlar ile yetiniyoruz. Fetih 1453 ü de gördük. Ne kadar kalitesiz bir yapımdı. Halbuki böyle destansı bir zafer güzel bir kurgu/çekim/efekt ile dünya film literatürüne kazandırılabilirdi.

   1 0
 2. yonetmenolacakadam Kayıtlı Üye

  Imdb puanıyla şişirilmiş bir dizi olduğunu düşündüm ilk bölümden. Evet, güzel bir dizi ama bu kadar puan almamalıydı. Diğer bölümleri henüz izlemedim fakat ilk bölümde duygusal yönden eksikler çok. Karakterler üzerinde fazla durulmamış, bu yüzden karakterlerle -daha çok er karakterler- özdeşleşmek olanaksız. Kubrick’in meşhur ‘Full Metal Jacket’ filmini karakterlerle özdeşleşme açısından inceleyebilirsiniz. Filmin neredeyse ilk dakikalarında bütün karakterleri tanıyabiliyorsunuz. Diğer yandan oyunculuk fena değil, yapım yılına göre de görsellik açısından oldukça kaliteli.

  0 0
 3. Captain Price Misafir

  Camp Toccoa,Carentan,Battle of the Bulge(United Offensive yani DLC bölümü).Ama ikisi de en iyileri. 🙂

  0 0
 4. selin Misafir

  adamlarda vatan sevgisi yok abi adam yapılması gerekiyodu yaptım diyo vatanım için yaptım demiyo bizde savaş var gönüllü olucak mısınız deseler kadınlar bile gönüllü olmak ister ( yani ben isterdim) birbirimizi ezeriz gönüllü olmak için

  0 0
  • Mtr312334 Misafir

   2. dünya savaşında Amerika’da feci bir savaş propagandası yapılıyor. Sağlık sorunlarından dolayı askere alınmayıp intihar edenler de var. Adamlarda vatan millet sevgisi yok demeden önce bir araştırın. Genelleme yapılamaz. Her millette vatanını seven de sevmeyen de vardır.

   0 0
  • gameplad Kayıtlı Üye

   Orada herif zaten denilmek isteneni açıklamış söylenilen bir şeyi anlamadan yorum yapmamanızı öneririm ” yapılması gerekiyordu yaptım ” daki çıkar ülkeyi kurtarmak zaten bunun için yapılması gerekiyordu demek istiyor adam kalkıp kendi zecki için savaşın içine atarmı kendini ? bu düşünceyle savaşa giren zaten başlamadan kayıp eder

   0 0
  • asdasd123 Misafir

   Orada herif zaten denilmek isteneni açıklamış söylenilen bir şeyi anlamadan yorum yapmamanızı öneririm ” yapılması gerekiyordu yaptım ” daki çıkar ülkeyi kurtarmak zaten bunun için yapılması gerekiyordu demek istiyor adam kalkıp kendi zecki için savaşın içine atarmı kendini ? bu düşünceyle savaşa giren zaten başlamadan kayıp eder

   0 0
 5. halil ibrahim ertürk Misafir

  şu sarısın ne için mahkemeye gitmeyi tercih etti orayı anlamadım ya. ne sebebten ötürü mahkemelik oldu ?

  0 0
 6. halil ibrahim ertürk Misafir

  Sarışına neden ceza verdiler onu anlamadım ya ? mahkemeyi tercih etti ya hani

  0 0
  • buse Misafir

   sobel ona verdiği emrin saatini değiştirmiş ama ona haber gitmemiş o yüzden emre karşı gelmekten mahkemeye verdi birbirlerine biraz gıcıklar o yüzden cezayı kabul etmedi mahkemeyi tercih etti 😀

   1 0
 7. Canoz00 Kayıtlı Üye

  çok durgun geçti böyle beklemezdim

  0 0
 8. IsoyG Kayıtlı Üye

  Her bölümde böyle 1 dk reklam izletip alternatifler ölü çıkacaksa uğraşmayalım.İşinizi düzgün yapın abem yemek soğudu sizin sitede aktif link arayalim derken.

  2 0
 9. müptezel samet Misafir

  hi i am fabian ernst

  0 0
 10. acar41 Kayıtlı Üye

  iki kere hepsi bölümü seyretim 5 yıl sonra tekrar izliyorum üçünçü gelişim 🙂

  0 0

Önerilenler