Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Yusuf ATABEY Misafir

  Önce Bu Kadar Amerikan Özentisi Olmayalım !.B.B yi öyle anlattın ki tekrar bitiresim geldi ve 3. olacak bu sefer.Oyuncuların başarısı umrumda değil bu işle bu kadar ilgileniyorsan sen de bir dizi çek o zaman.Amerikan rüyası sanma bu dizileri hepsi sübliminal mesajlarla dolu Müslümanları Kötüleyen zihniyet ve zihin yıkama. Dikkat edelim yoksa çok izlediğin amerikan yapımları senin ruhunu şeytana sattırabilir. 😀

  0 -5
 2. Misafir

  Yusuf yine ergence bir şeyler yazmışsın.Ne alaka amerikan özentiliği 🙂 Biz kalite özentisiyiz.Cümleye bakarmısın ; bu işle bu kadar ilgileniyorsan ne demek yahu 🙂 Dizi izliyor ve fikrimizi belitiyoruz, yorum yapıyoruz.Ne yani bu sitede sadece film yapımcılarımı yorum yapabilir 😀 Hahaha Müslümanları kötülüyorsa izleme kardeş … İlluminaticci kesildin başımıza.Bu arada Breaking Bad bazı üniversitelerde tez konusu ve ders konusu olmuş tek dizidir.Seni 3. defa izlettirebildiysem ne ala ben 6 belki 7 kez tüm sezonları izledim.Bazı bölümleri ise daha fazla.Edebiyatla ve yazım sanatı ile ilgileniyorsan Anton Çehov ekolünden gelen senaryosunu ve o senarist ile ekibinin ince detaylarını görüpte hayran kalmamak mümkünmü ? Tabiki herkesin bakış açısı farklı ama ödüllerde görünen köyün klavuz istemediğini gösteriyor zaten.

  Alacağın olsun dizipub sayende yine dizi müptelası oldum.

  3 0
 3. sc Misafir

  Görev adamı burton reyiz cCc

  1 0
 4. sahıın Misafir

  chayton yarı kafayla 4. sezon cıkar benden soylemesı

  0 0
 5. jamiryo22 Misafir

  en iyi bölümdü bence diyemiyorum çünkü hepsi çok iyi izlemeyen cok sey kacırıyo bence

  0 0
 6. Tebriz Misafir

  Tarihin en iyi dizisi keşke Türkiyedeki yapımcılarda yılda 10 bölüm çekselerde böyle dizi çekseler

  0 0
 7. Jonsnowunaskisi Kayıtlı Üye

  Girişteki şarkının adı ne

  0 0
  • Congratulations Kayıtlı Üye

   The Fabulous Ginn Sisters-Baton Rouge(Erik Dalı Gevrektir)adlı parça

   0 0
 8. YARKIN601 Kayıtlı Üye

  Bu diziye hakkı olan değer verilmiyor

  0 0
 9. muhittin karakuş Misafir

  bu amerikan dizilerinden her birini izlediğimde daha iyisi yapılabilir mi diyorum. Ve her seferinde yapılabildiğini gösteriyorlar.

  0 0
 10. Congratulations Kayıtlı Üye

  Geç oldu Yatın artık ???

  0 0

Önerilenler