Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  1. ENGIN101 Kayıtlı Üye

    mezar kazısı mı ne bısey canar ınsansa eve baskın yapıyorlar cıkardıkları ses aynen bu ” ule ulee ulee ulee ” gülmekten kırıldıım 😀 neyse adam kızı mezarlığa goturuyor o yaratıkların mezarına maksat arkadaşları kaçabilsin evden zaman kazanmak bir tane mezarı yakıyor 😀 senaryo gereği bu insan görünmümlü yaratıkların sadece rahip leri mezara girebiliyor diğer yaratıklar mezardaki diğer yaratıklar bir üzülme sağnesi var allah diyorum 😀 bildiğin hepsi yere çöktü başlarını bir sağa bir sola ahey ahey aheyy aheeyy misali 😀 film çok eski insanlık zamanından yapılmış dicem kıyafetler roma dönemi tarzına ait 😀 burdan sesleniyorum bu dizinin yönetmenine allasen bırak bu işi git limon sat yaa 😀 dediğim gibi dizi yokluğund a takıldım buna hem komedi filan 😀

    0 0

Önerilenler