Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. turta Misafir

  geleceğe bakış açısı olarak farklı bir dizi ,Black Mirro’un ilk bölümü çok farklıydı…ingilizler için güzel bir cezaydı o işlemi kraliyet ailesindne birinden istese daha iyi olurdu başbakanından diyilde Kraliyet ailesi fertleri olsa ingiliz sömürüsüne tepki süper olurdu…diğer bölümler bilim kurgu olarak farklı bir komset yakalamış daha daha da güzel olabilirdi..ama çok farklı bir yaklaşım…bakalım ilerleyen bölümleri nasıl olucak diziyi türkçeleştirip alt yazı halinde emek harcıyanlara burda yayınlayanlara teşekkür ederim …

  0 0
 2. dixon and beth Misafir

  Dizinin mükemmel yanı her bolumun farklı konu (metafizik teknoloji vb.) olması ızleyıcıyı kendıne cekıyor ve diğer bölümleri izleyiciler ızlemek zorunda kalıo cunku merak ediyor ve böle bi dizi türkiye olma olasılıgı %0 çunku böle bir altyapı yok teşekürler… Dizipub.com

  0 0
 3. iamseloo Misafir

  sen nasıl bi dizisin ya, izlediğim her bölümden sonra diğer bölümü izlemek için en az 2 hafta beklemem gerekiyor. Yoksa üst üste sindiremem bu bölümleri. Tek kelime müthiş.

  0 0
 4. Ata Uyaroğlu Misafir

  Bu bölümde 13:48 de kadının söylediği şarkı 1.sezon 2.bölümün 32. dakikasında söylenmişti

  0 0
 5. Misafir

  sistemi değiştiremezsin sistem seni değiştirir. Belki sistemi kabul etmeyerek aykırı olabilirsin fakat kaybeden olursun.

  1 0
 6. hakan Misafir

  konuyu, siyahi bir adamın üzerinden anlatmaları bile başlı başına bir mesaj. Hastasıyım şu dizinin. Film mi demeliydim?

  0 0
 7. cemollat Kayıtlı Üye

  böyle bi film vardı yaa. onlarda da yüzlerinde bi kask gibi maske gibi bişi vardı neydi o film bilen söyleyebilir mi noluuuurrr

  0 0
  • hiçbir şey. Misafir

   5. dalga filminde çocuklara çip gibi bir şey takıyorlardı. Onlara da normal insanları öldürtüyorlardı. Tek fark, filmde bunu yaptıranın insan dışı bir varlık olmasıydı.

   0 0
 8. Misafir
  0 0
 9. gizemzy Kayıtlı Üye

  Bu bölümü izledikten sonra bir de Youtube’da Barış Özcan’ın bölümle ilgili videosunu izledim, ufkum daha da genişledi. Cidden çok güzel bir bölümdü.

  0 0
 10. selincik Misafir

  son kısmı anlamadım biri anlatsın acilllllllllll

  0 0
  • selincik Misafir

   anladım şimdi ve aşırıı etkilendim…
   o kadar etkileyici bi bölümdü kiiii özellikle son kısım:(

   0 0

Önerilenler