Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. Neslihan AY Misafir

  Madem yüz tanıma sistemi sayesinde insanları buluyorlar bir maske her şeyi çözmez miydi?

  1 0
 2. Misafir

  En güzel bölümdü

  0 0
 3. Haydar müslüm Misafir

  Gerçekten muhteşem bir bölümüdü soluksuz izledik benim garıyla hımına goyam arıların bizim govanlara da dadanırsa nişlerim humuna goyam

  0 -1
 4. Günel Hesenova Misafir

  Bu bölüm muhteşem olmuş. Sezonun en iyi bölümlerinden

  0 0
 5. batıkan Misafir

  sarışın değil de diğer ablanın ingiliz aksanı öyle tilt etti ki çıldırdım

  0 0
 6. şevval Misafir

  küçük sebep veya büyük sebep tanımadıgımız insanlara sürekli nefret kusuyoruz ki ben kendı adıma konusayım emınım sızde görmüssünüzdür su ölsün bu yasamasın vs sürekli nefret içerikli söylemlerde bulunuyoruz bunun yanlıs bırsey oldugu cok guzel ve heyecanlı bır sekılde ıslenmıs en begendıgım bölümlerden biriydi

  0 0
 7. Mirhat Kayıtlı Üye

  30:35 ten sonra orası burası kaşınmayan var mı

  0 0
 8. Abdullah Muaz Çimen Misafir

  Nemrut, Hz. İbrahim (as)’le sözle, mantıkla başa çıkamayacağını anlayınca onu ateşe attırmış, fakat ateş Allah’ın izniyle İbrahim Aleyhisselâm’ı yakmamıştı.

İşte bu şekilde ulûhiyet dava ederek, Cenab-ı Hakk’ın Peygamberini ateşe atacak kadar azgınlaşan Nemrut, şimdi ufacık bir sivrisineğin karşısında ne yapacağını bilemez duruma düşmüştü.

Nemrut artık sarayda odadan odaya kaçıyor, sivrisinekten kurtulmak için türlü türlü yollara başvuruyordu. Fakat sinek bir türlü kendisinden ayrılmıyordu.

Bütün hizmetkârları Nemrud’un etrafında pervane olmuşlar, onu sivrisineğe karşı korumaya çalışıyorlardı. Fakat bütün tedbirlere rağmen hiç kimsenin aklına gelmeyecek birşey oldu, sivrisinek Nemrud’un burnundan içeri giriverdi. Nemrud’un burnundan giren sinek gidebildiği yere kadar gitmiş ve orada dönmeğe başlamıştı. O andan itibaren Nemrud’da müthiş bir baş ağrısı başladı. Beyninde dolaşan sinek onu müthiş huzursuz ediyordu. Son çare olarak başını tokmaklattırmaya başladı. “Vurun! vurun!” diyor, sineğin beynine verdiği ızdıraptan tokmağın acısını duymuyordu. Başına tokmağın her inişinde o, “daha hızlı vurun! daha hızlı!” diyordu. Başından kanlar akmağa başlamıştı, fakat o aldırış etmiyor, başını tokmaklatmaya devam ediyordu. Bir yandan da başını duvarlara vuruyordu.

Hiç bir şey kâr etmemişti. Nemrut, başına yediği tokmaklarla kendinden geçmişti. Sivrisinek ise hâlâ beyninde dönüyordu. Çok geçmeden çırpma çırpına can verecekti.

Ufacık bir sinek, uluhiyet dâvası güden Nemrut’un hayatına son vermeğe sebep olmuştu.

  0 0
 9. Jim GORDON Misafir

  1- bunların şarzı bitmiyomu
  2- kulak ve buruna tıkaç niye takmıyonuz
  3- efsane bölümdü senarist bey

  0 0
 10. Mehmet ŞANVEREN Misafir

  Bu bölüm insanlığa öyle bir ders veriyor ki.. En basit bir arının bile kopyasını yaptığınızda sistem ne kadar dağılıyor.. İşte Allah bunu yüzyıl önce inşaa Etti.. Ona şükürler olsun ..

  0 0

Önerilenler