Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Mert sağlam Misafir

  Charles vane gitti bu dizi benim için bitti bir daha davosa gelmem 🙁

  0 0
  • Şehmistan Bull Misafir

   Dizini izle sonra yorum yap. Spoiler ne gereksiz bir icat zaten. Neden önce izleyip sonra yorum yapmıyorsun?

   0 0
  • IVPekcan Kayıtlı Üye

   kardeşim mert misin sağlammısın bilmemde böyle spoiler verilirmi ayıp ya

   0 0
 2. Jack Cohle Misafir
  1 0
 3. Emrah karlı Misafir

  Buhulu sesiyle kulaklarımı tırmalayan adam artık yoksun.

  0 0
 4. Ali Paksoy Misafir
  0 0
 5. Darknes01 Kayıtlı Üye

  Charles Vane ulaaaaaaaaaaannnnn

  1 0
 6. catgirl Misafir

  şu dizide beni tek rahatsız eden Eleanor aşırı itici bir kadın ya onsuz dizi daha iyiydi beni diziden soğutacak derecede rahatsız ediyor nedense…

  0 0
 7. angelagossow Kayıtlı Üye

  Aptal Elanor geleceği görebiliyor bi b*k biliyor aynen. Her bölümde saygın biri gibi duruyor anca laflar sarfediyor. Hele sesi yok mu hayattan soğuyorum. O kadar insan savaşıyor,kayıplar veriyor, bir amaç uğruna neler yapıyor. Bu Elanor da gidiyor ah sevgilimi aldattım, ah umurumda olmayan babam oldu saçma sapan triplere giriyor. Savaşmıyor, eline kılıç almıyor. Onu geçtim beynini de kullanmıyor. Bir zeka, bir yetenek hiçbir şey yok. Dizide herkesin bir yeri var. Max ve bu lanet şey bir işe yaramıyor. Geldikleri yerde de nasıl duruyorlarsa. Ulan ben sinirleniyorum birinin yerinde olsam kadını öldürürüm. Lanet olsun sana!! Her şeyine lanet olsun! Senden nefret ediyorum şimdi yorumlarda küfür yasaktır diye bir şey yazmıyorum ama sen bütün lüfürlerin vücut bulmuş halisin. İzlediğim dizi ve filmlerdeki ennnn nefret ettiğim, sövdüğüm ve hayattan soğutan karakter bu. Terbiyesiz kişiliksiz. Dönek, hain, bilgisiz, gereksiz konuşan, yeteneksiz,aciz,kaplsiz,beyinsiz. Keşke hiç olmasaydın. İğrenç, pis şey! Senin gibileri alıp yok etmek lazım. Lanet olsun sana. Bir de sanki Flint ‘in beynini okuyor ahah sen kimsin?! Taktiklerini biliyormuş bildiğin şey**** Sonuç olarak Elanor pisliğin tekidir. Gereksiz ve haysiyetsizdir. İyi günler. Sana iyi günler değil Elanor, sen geber iğrenç pislik.

  0 0
 8. angelagossow Kayıtlı Üye

  Elanor dizinin başına gelmiş en kötü şeydir.

  0 0
 9. Nyks09 Kayıtlı Üye
  0 0
 10. rockywincy Kayıtlı Üye

  Ulan Guthrie şerefsizi ! Ulan Kaltak sonunda bunu da yaptın ha bunu daa!! Orossspu @/ [email protected]& p****ek p*ç seni. Şu lanet dizideki en sevgim adam gibi adamı bitirdin. Allah senin belani versin. Lanet Kendini bi bok sanan ve medeni oldugunu dusunen bi haysiyetsizden ne beklenir . Ama bu burda bitmedi. Hem Flint hem Tech şimdi etti agzina. seni ve senin gibi kaltak İngiltere ye karşı Nassau ayaklanacak ve sonunda lağımı boylayacaksin VANE BOŞUNA ÖLMEDİ. SONUNA KADAR DİRENİCEZ!!!!!

  0 0

Önerilenler