Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Winston Smith Misafir

  Gerçekten şuanda izlediğim en müthiş dizi olmasının o kadar sebebi var ki. Birincisi (ne derseniz deyin, bu benim düşüncem, siz de buna saygı duyun), her ne kadar eşcinsel ilişkileri tasvip etmesem de aşk ve ihtiras mevzularını, aşk adamı vs. dava adamı mevzularını, bir korsan dizisinde bu kadar edebi anlatabilen bir yapım olamaz. Bir korsan dizisi olmasının özellikle altını çiziyorum çünkü bu dizinin esinlenildiği Treasure Island romanındaki karakterler çok ağır bir korsan jargonu kullanırken bu dizi, günümüzde kullanılan bayık, günlük Amerikan İngilizcesine karşı resmen ilaç gibi geliyor. Anadilim gibi İngilizce bilsem bile itiraf edeyim altyazısız bazen bakakalıyorum ekrana. Roman gibi bir dil.
  İkincisi, yapımın ne kadar maliyetli ve kaliteli olduğunu zaten ifade etmeme gerek yok. KArayip Korsanları gibi benzer dönemi anlatan milyar dolarlık serilerin aksine bu dizi, bir çocuk filmi değil. En yetişkin, en derin insanların anlayabileceği karakter ve hikayeleri anlatan gerçekçi bir yapım.
  Üçüncüsü, senaristler resmen senaryoyla dans edecek kadar yetenekli. Dizide taraf tutmak mümkün değil, tipik Amerikan dizilerindeki gibi diyemiyorsunuz ki “Ya bu adam çok iyi, başrolde nasılsa ölmez, ben bunu tutayım”. Herkesin amacı kendince haklı, herkes iyi ama aynı zamanda kötü.

  Bu dizi, bu dediğim yurtdışında özellikle geçerli olmakla birlikte, maalesef çağdaşı birçok dandik yapımdan bu kadar iyi olmasına rağmen bence hala hak ettiği değeri görmüyor. Belki de bu yüzden bu sene bitiyor. Günümüz için fazla iyi, ilerde belki anlaşılır diyerek bir sonraki bölüme kadar bu bölümü düşünmeye çekiliyorum 🙂

  2 0
 2. abdullah kuscu Misafir

  winston smith e :
  yorumunuza katılıyorum dizi karakterler, konui gorsellık adına cok cok guzel hatta bir deniz tutkunu olarak bana ayrıca hıtap edıyor.

  0 0
 3. Metin Misafir

  En kotu bolumdu. Aksiyon olmayan ilk bolum

  0 0
 4. itmeseneamk Kayıtlı Üye

  harika dizi gerçekten

  0 0
 5. gencoguz Kayıtlı Üye

  Bir efso bölüm daha bitti

  0 0
 6. ENGIN101 Kayıtlı Üye

  efso bölüm demişler yaa 😀 yahu ileri sara sara izledim senarist yazcak bişey bulamamış sadece ikili muhappet konuşma , adam tam yukarı cıkıp uyuyacak tak birisi çahırıyor dur diyor ve tam 10 dakka konuşma sahnesi 😀 arkadaşlar dizi 58 dakika ise kayıtsız şartsız 45 dakiklası sadece karşılıklı durarak konuşma 😀 ama bu sezon geneli böyle yapcak bişey yok ileri sara sara izliyoz 😀

  0 0
 7. Nyks09 Kayıtlı Üye
  0 0
 8. Shahriyar.M Kayıtlı Üye

  Mukemmel bir bolumdu.

  0 0

Önerilenler