Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Black Mirror 5. Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’e geçiş yaptıktan sonra, tüm zamanların en iyi dizilerinden bir tanesi haline gelen ve dünya üzerinde pek çok insanın takip ettiği Black Mirror, şimdilerde 5. Sezonu için çalışmalarını sürdürüyor. Dizipub editörleri ise sizin için en güncel haberleri sunuyor. Bu yazımızda sizler için Black Mirror 5. Sezon ne zaman? Sorusuna dair yaptığımız araştırmaları ve kesin olan bilgileri paylaşmaya çalışacağız.
Siz de, dizinin akıbetini merak edenlerden misiniz? O halde buyurun..

Black Mirror 5. Sezon Onay Geldi mi?

2011 Yılından bu yana tüm hızıyla devam eden, her sezon 4 ila 5 bölüm sunsa da, her bölümü bir film niteliğinde titizlikle oluşturulan Black Mirror, beşinci sezon onayını da geçtiğimiz aylarda aldı ve çalışmalara başladı. Bir yandan aynı temde bir film çalışması da olan dizi ekibinin, aynı zamanda filmle de uğraştığını ve beşinci sezon bölümlerinin 2018 yılbaşına bu sebepten yetişmediği belirtilebilir.
Her yılbaşında sürpriz yapmayı seven Black Mirror, bu kez hayranlarına yılbaşı bölümü ya da sezonu veremiyor. Peki, dizinin yeni sezonuna dair

Black Mirror 5. Sezon Ne Zaman?

IMDB üzerinden aldığı 8,9 puanın yanında, uluslararası alanda en çok oylanan 31. Dizi olma özelliğini de taşıyan; buna ek olarak 6 Primetime Emmy ödülü olan Black Mirror 5. Sezon bölümleri 2019’un ilk yarısında yayınlanacak gibi görünüyor. Gelen haberler, çekimlerin bittiği yönünde ve herhangi bir aksilik olmazsa 2019 yılının ilk yarısında, Black Mirror’u izleyebileceğiz.

Black Mirror 5. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Dizinin yeni sezonunun üç bölümden oluşması bekleniyor ancak kesin bir bilginin mevcut olmadığını hatırlatalım. Kesin bir bilgi alır almaz sizlerle Dizipub ekibi olarak paylaşacağız.
Görüşmek üzere!

İzleyicilerimiz aşağıdaki linklere tıklayarak dizimizi Türkçe Altyazılı ve Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Black Mirror Türkçe Altyazılı izle

Black Mirror Türkçe Dublaj izle

Son Yorumlar