Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Élite 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Suç, dram, gerilim… Hepsi, tek bir dizide ve bu dizi Amerikan yapımı değil. Son dönemin en çarpıcı Netflix içeriklerinden biri olan Élite, 2018 yılında, sadece 8 bölümlük ilk sezonu ile başlamıştı. Şimdilerde, hayranları tarafından ikinci sezonu iple çekiliyor. Bu yazımızda, Élite 2. Sezon ne zaman? Sorusuna dair cevapları paylaşacağız.
IMDB üzerinden aldığı 7,6 puan ile Élite, Dario Madrona ve Carlos Montero tarafından senaryosu yazılmış bir dizi. Uluslararası alanda 1 ödül adaylığı bulunan dizinin başrollerinde ise María Pedraza, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau gibi isimler bulunuyor..

Élite 2. Sezon Onayı Geldi mi?

Sadece ikinci sezon değil, üçüncü sezona da Netflix tarafından geçtiğimiz aylarda onay verildi bile! Dizi, en azından 2020 yılına kadar devam edecek ve hayranlarını mutlu etmeye devam edecek. Akıl dolu senaryosu ile dikkat çeken dizinin ikinci sezon tarihini merak ediyorsanız, o konu hakkında da tahminlerimiz yok değil. Bakalım, bir okul macerası olarak görülse de kısa sürede cinayetlerle dolan dizinin yeni sezonu ne zaman…

Élite 2. Sezon Ne Zaman?

Dizinin ikinci sezonunun 2019’un ilk çeyreğinde gelmesi bekleniyor. Bakıldığında, çekimleri tamamlanmış olan dizi için hemen her şeyin hazır olduğu biliniyor ve Netflix; diziyi en geç Mart ayına kadar yayınlayacaktır.

Yeni Sezonlar Kaç Bölümden Oluşacak?

Dizinin yeni sezonları, her zaman olduğu gibi 8’er bölümden oluşacak. Sitemiz üzerinden, Élite ve benzeri pek çok Netflix yapımını kaliteli görüntü ve altyazı seçeneği ile izleyebilirsiniz.
Yeni sezonun kesin tarihi yayınlandığında, sizlere bilgi verecek ve haberimizi muhakkak güncelleyeceğiz. O zamana kadar, Élite 2. Sezona dair haberler bunlarla sınırlı. Ek olarak, yeni sezonda sizce yeni oyuncular görebilecek miyiz?
Görüşmek üzere!

İzleyicilerimiz aşağıdaki linklere tıklayarak dizimizi Türkçe Altyazılı ve Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Elite Türkçe Altyazılı izle

Elite Türkçe Dublaj izle

Son Yorumlar