Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Maniac 2. Sezon Ne Zaman?

Netflix’in en yeni dizilerinden bir tanesi olan Maniac, son dönemin en çarpıcı konularından birini işlemesi ile meşhur. Yaratıcıları Cary Joji Fukunaga, Patrick Somerville ikilisi olan dizinin, ilerleyen dönemlerde devam edip etmeyeceği ise büyük bir muamma. Bu yazımızda sizler için Jonah Hill, Emma Stone, Sonoya Mizuno gibi isimlerin başrolde oynadığı Maniac 2. Sezon hakkında konuşacak ve bilgilendireceğiz..
Siz de, sitemiz üzerinden en güncel haberlere ulaşabilir ve dizilerin mevcut durumları hakkında kesin bilgiler alabilirsiniz.

Maniac 2. Sezon Olacak mı?

Emma Stone gibi bir başrole sahip olduğu için hemen herkesin kısa sürede izlediği Maniac, komedi, dram ve bilim kurgu temlerine sahip bir yapıttı ve sadece 10 bölümlük ilk sezonu ile tadı damaklarda kalan bir lezzet olduğu da söylenebilir. Bir “Mini Dizi” konseptinde yaratılan Maniac, 2. Sezonunun gelme olasılığı olmayan dizilerden bir tanesiydi ancak Netflix’in karar değiştirmesi adına pek çok hayran topluluğunun baskılar yaptığı da biliniyor.

Maniac 2. Sezon Yayın Tarihi

Maniac’ın ilk sezonu henüz geçtiğimiz aylarda yayınlandı ve Netflix, şimdilik ikinci sezon için herhangi bir açıklama yapmadı. Dolayısıyla, ortalama 40 dakikadan oluşan her bölümü ile bu dizinin şimdilik ikinci sezonu olmayacak gibi görünüyor. Başlangıçta bir mini dizi olarak senaryosu yazılan Maniac’ın, devam niteliğindeki senaryosunun tutmayacağı endişesi de elbette var.
Uluslararası alanda 2 farklı ödüle adaylığı bulunan ve gelecek dönemde açıklanacak ödül listelerinde de adaylığı beklenen Maniac için durumun belirsizliğini koruduğu belirtilebilir.
Diziyi sitemizden tüm bölümleri ile kaliteli altyazılar ve kaliteli görüntü eşliğinde izleyebileceğinizi de ek olarak hatırlatalım.
Güncel bilgiler geldiğinde, haberimizi mutlaka güncelleyeceğiz.
Yeni haberlerde görüşmek üzere!

İzleyicilerimiz aşağıdaki linklere tıklayarak dizimizi Türkçe Altyazılı ve Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Maniac Türkçe Altyazılı izle

Maniac Türkçe Dublaj izle

Son Yorumlar