Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Ozark 3. Sezon Ne Zaman?

2017’de başlayan ve Breaking Bad’in varisi olarak görülen bu muhteşem dizi; Netflix’in en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olmuş ve hemen ikinci sezon çalışmalarına başlanmıştı. İlk sezonu kadar sevilen ikinci sezonunun hemen ardından ise; şimdilerde Ozark 3. Sezon dedikoduları dolaşıyor. Dizipub ekibi olarak, üçüncü sezon ihtimallerini ve elbette varsa tarihlerini sizlerle paylaşacağız!
IMDB üzerinden aldığı 8,4 puan ile dikkat çeken ve en çok izlenen dizilerden biri olan Ozark, Mark Williams ve Bill Dubuque ikilisinin yaratıcısı olduğu bir eser. Bakıldığında, başrollerinde Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner gibi isimlerin bulunduğu dizinin, global alanda 2 Golden Globe adaylığı ve 4 farklı ödülü olduğu biliniyor.

Ozark 3. Sezon Onayı Aldı mı?

Netflix tarafından bu harika diziye elbette 3. Sezon için onay verildi. Suç, gerilim ve dram temalı bu dizinin üçüncü sezonunda, bol aksiyon göreceğimiz ise aşikar. Marty’nin geleceğini görmek ve ailesini nasıl kurtarabileceğini anlamak adına, şüphe yok ki üçüncü sezonda hemen her şey çözülecektir. Peki, üçüncü sezon tarihi hakkında tahminimiz var mı? Elbette.

Ozark 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin üçüncü sezonu için kesin bir tarih bulunmuyor ancak 2019’da geleceği kesin. Bakıldığında, Ağustos ya da Eylül aylarında, Ozark’ın üçüncü sezonunu görebiliriz gibi görünüyor. Netflix, herhangi bir sürpriz yaparsa, belki de daha erken?

Ozark 3. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Dizinin ilk iki sezonu 10 bölümden oluşmuştu. Üçüncü sezon için de on bölümlük bir siparişin geldiği biliniyor.
Siz de, gerilim, dram ve aile temlerini içeren bir dizi arıyorsanız, özellikle bir Breaking Bad hayranıysanız, Ozark’ı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Görüşmek üzere!

İzleyicilerimiz aşağıdaki linklere tıklayarak dizimizi Türkçe Altyazılı ve Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Ozark Türkçe Altyazılı izle

Ozark Türkçe Dublaj izle

Son Yorumlar