Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Prison Break 6. Sezon Gelecek mi?

Amaaan artık cılkı çıktı, çok uzattılar; diyen de var, gelsin de tekrar tekrar izleriz, sıkılmak yok, diyen de… Prison Break, 2000’li yılların en çarpıcı dizileri arasında yer alıyor ve uzun bir süre sonra Fox tarafından tekrar, devam sezonu ile yayınlanmaya başlamıştı. Peki, 5. Sezonda da izleyicilerine açık kapı bırakan dizinin 6. Sezonu da gelir mi dersiniz?
Bu konu hakkında pek çok haber mevcut, bu haberleri tek tek sizler için okuyup derledik ve en net cevabı ileteceğiz.

Prison Break 6. Sezon Onayı Aldı mı?

Fox tarafından verilen karar, dizinin altıncı sezonunun yakın bir gelecekte olmayacağı yönünde. IMDB üzerinden 8,4 puan alan ve en çok oylanan dizilerden biri olarak uluslararası alanda 2 Golden Globe adaylığı bulunan Prison Break, aksiyon, suç ve dram temleriyle; beşinci sezonda tamamen bitmiş olabilir.
Her sezonunun sonunda açık kapı bırakması ile ünlü olan dizinin, beşinci sezonunda da o kapıyı gören pek çok seyircinin umutlandığı ise aşikar. 26 Aralık 2018 Güncellemesiyle IMDb üzerinde 6. Sezon işlenmiş görünüyor, fakat yayın tarihi belli değil..

Prison Break 6. Sezon Ne Zaman?

Kısaca, Fox’un belirttiği gibi; altıncı sezon olacaksa bile, yakın bir gelecekte olmayacak. Dördüncü sezonu ile 2008 yılında bizlere veda eden Prison Break, beşinci sezonu ile 2017’de dönmüştü. Kim bilir, belki 9 yıl aradan sonra, altıncı sezonuyla da döner?
Görüşmek üzere!

Son Yorumlar

  1. ' Misafir

    aasd'”‘

    0 0
  2. huseyn Kayıtlı Üye

    Telifnnedeniyle kaldırmışlar. YAZIK…

    0 0