Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

The Purge 2. Sezon Ne Zaman?

Tüm dünyada özellikle film serisi ile dikkat çeken The Purge’ın aynı isimdeki televizyon dizisi, şüphe yok ki aynı oyuncular ve yapımcılar ile yayınlanmadı, ancak USA kanalının sunduğu bu dizi de, çok kısa sürede hem isminden hem de anlattıklarından dolayı popüler olmayı başardı. İlk sezonu ile hatırı sayılır bir reytingi alan The Purge 2. Sezonu hakkında sizleri bilgilendireceğimiz bu yazıda, ikinci sezona dair hemen her şeyi bulabilirsiniz.
James DeMonaco tarafından yaratılan The Purge dizisi, başrollerinde Gabriel Chavarria, Hannah Emily Anderson, Jessica Garza gibi oyuncuları bulunduruyor ve 2018 yılında, 11 bölümlük ilk sezonuyla karşımızdaydı.

The Purge 2. Sezon Onayı Aldı mı?

USA kanalı, The Purge için 2. Sezon onayını geçtiğimiz aylarda verdi. Dolayısıyla, çok kısa süre içerisinde yeniden ikinci sezonu ile bu diziyi karşımızda bulacağız. Son dönemin en dikkat çeken konularından birini ele alan dizide; insanların neden şiddet yanlısı davranışlar sergiledikleri gözlemleniyor ve bir grup insanın gözlemleri, bizlere sosyal yaşamın ne denli kötü olduğunu anlatıyor.
Aksiyon, dram ve korku temelinde sunulan The Purge 2. Sezon tarihi için ise tahminlerimiz mevcut.

The Purge 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

IMDB üzerinden aldığı 6,2 gibi düşük sayılabilecek bir puan olsa da, The Purge’a ikinci sezon şansını veren USA kanalı, dizinin tarihi hakkında herhangi bir bilgilendirme yapmadı. Tahminimiz ise; ikinci sezonun Eylül 2019’dan önce gelmeyeceği yönünde. Çekimleri henüz başlamayan dizinin ilerleyen dönemde çekimlerinin başlayıp bitirilmesi ve dizinin yayına alınması, muhtemelen bir senelik bir zaman dilimi oluşturacaktır.
Dizipub üzerinden, korku ve gerilim türündeki dizileri seviyorsanız The Purge’i izleyebilirsiniz.
Görüşmek üzere!

İzleyicilerimiz aşağıdaki linklere tıklayarak dizimizi Türkçe Altyazılı ve Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

The Purge Türkçe Altyazılı izle

The Purge Türkçe Dublaj izle

Son Yorumlar