Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

You (Lifetime) 2. Sezon Ne Zaman?

Greg Berlanti ve Sera Gamble tarafından yaratılan, tüm zamanların en iyi gerçek yaşam dizilerinden bir tanesi kabul edilebilecek You; Netflix’in suç, dram ve gerilim temlerini içinde barındırdığı bir eseri ve IMDB üzerinden 8,0 puan almış durumda. Özellikle ilk sezonunun izlenme sayısı ile dikkat çeken dizinin ilerleyen dönemde, ödüller alabileceği de belirtiliyor. Dedikodular arasında ikinci sezona dair neler varsa, Dizipub ekibi bu yazısında sizler için topladı. You 2. Sezon ne zaman? Merkezli bu yazımız, ikinci sezona dair ne varsa sizler için paylaşıyor.

You 2. Sezon Onayı Aldı mı?

Dizi, geçtiğimiz aylarda ikinci sezon onayını aldı. Başrollerinde Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan gibi isimleri bulunduran dizinin Netflix üzerinden yayınlandığını biliyoruz ve bölümler haliyle toplu olarak düşüyor. Uluslararası alanda şu an için herhangi bir ödülü bulunmasa da, hem oyunculukları hem de kurgusu gereği dizinin kesinlikle iyi yerlere gelebileceği aşikar.
Peki, ikinci sezon hakkında tarih bazlı tahminlerimiz yok mu? Elbette var.

You 2. Sezon Başlama Tarihi

Dizipub ekibi olarak uzun süreli araştırmalarımızı yaptık ve global haberleri okuduk. Röportajlardan haberlere kadar yaptığımız bu araştırmalarda, You’nun 2. Sezonunun 2019’da gelebileceği belirtiliyor. Yüksek ihtimalle, 2019’un ikinci yarısında bu diziyi rahatlıkla izleyebileceğiz. Tahminimiz, Ağustos ya da Eylül aylarında Netflix’in diziyi yayınlaması yönünde.

You 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Dizinin ikinci sezonu yüksek ihtimalle yine 10 bölüm olarak sunuluyor olacak. İlk sezonu gibi 10 bölümden oluşacak ikinci sezonu da, Dizipub üzerinden rahatlıkla izleyebileceksiniz.
Son dönemin en dikkat çeken yapıtlarından biri olan You, gerçek hayattan ilişkileri ve bolca gerilimi barındıran, harika bir dizi.
Görüşmek üzere.

İzleyicilerimiz aşağıdaki linklere tıklayarak dizimizi Türkçe Altyazılı ve Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

You (Lifetime) Türkçe Altyazılı izle

You (Lifetime) Türkçe Dublaj izle

Son Yorumlar