Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. harunhoca Kayıtlı Üye

  Tamam, bu tarz dizilerden hoşlanan benim gibi birisi için güzel ve sürükleyici bir dizi. Ancak the metalist’in neredeyse kopyası. Ve the mentalistteki simon baker, çok daha gizemli, sempatik, karizmatik ve iyi bir aktördü. Ayrıca her bölümün kendi konusu haricinde altta, bölümlerin kurgusu içinde seyreden genel bir ana konu vardı, yani öldürülen karısı ve kızının katilini bulmak. Bones’te ise sadece o bölümün konusu var(şimdilik), bir gizem ve devamlılık yok. Kızımız güzel ve çekici, konular detaylı ve meraklandırıcı. Ancak mentalist veya dexter dakı gizem, endişe, korku vesaire yok. Bu da dizinin yıldızını düşürüyor. Müziği bile mentaliste benziyor, tekrar ona mı başlasam ? Boş zaman geçirmek için bu dizi de idare eder.

  0 -3
  • hamp Kayıtlı Üye

   Demek ki yeterli bilgi edinmeden yorum yapmamak gerekiyormuş.

   1 0
  • silayldrm Kayıtlı Üye

   Bir kere The Mentalist 2007-2008 sezonunda başladı Bones 2004 2005 sezonunda eğer biribirini kopyalıyorsa o da The Mentalist

   0 0
  • aleyna.atli Kayıtlı Üye

   Aslına bakarsan the mentalist bones a benziyor demen daha doğru olur. Bones 2005’te yayınlanmaya başlayan bi dizi the mentalist ise 2008.

   1 0
 2. feritsahin Kayıtlı Üye

  41.50 de neden ezan okunuyor? Bir an cami minaresi sandım bulundukları yeri.

  0 0

Önerilenler