Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Alara Misafir

  Jun Pyo ile değil, diğeriyle çıksa daha iyi olacak

  0 0
 2. Nazlı Serin Misafir

  Bu ne lan sülük gibi yapıştı bırakmıyor çocuğu

  0 0
 3. Yağmur Misafir

  Çıldırıcam şu Jae Kyung mudur nedir sülük gibi yapışıyo bırakmıyo asla yüzsüz insanda biraz utanma olur ya bırak şu çocuğu kavuşsun güzel çiftim?

  0 0
 4. yorumcu kız Misafir

  ben karar veremiyorum jii hoo da çok güzel seviyor jun pyo da karar veremiyorum bir ona sinir olyorum bir diğerine ayrıca baş roldeki kız gururlu ama biraz ezik,güçsüz duruyor. ve rollerini yani senaryosunu biraz yapmacık yapıyorlar.

  0 0
 5. diziizlemeye Kayıtlı Üye
  0 0
 6. ENGIN101 Kayıtlı Üye

  yeni gelenn zengin kız muhteşem bu jandi mi ne cacıksa tabiri cahizse tam bir kş ar yani 😀 cocuk ona bakerken 2 tane daha erkek bulmuştu şimdi tam cocuğun yüzü gülecek harbi bir kız gelmiş ki ondan daha da güzel ama sülük misali yine yapıştı cocuğa bu sarı cocuk ta bi çözemedim arkadaş her zaman pusuda ne yaptığı belli nede istediği hep pusuda ne zaman yaralı görse hemen çullanıyor 😀 bizim tczcü coşkun misali 😀

  0 0
 7. Aylin Misafir

  Şu kıza gıcık oluyorum çekil aralarından niye geldin yaa

  0 0
 8. Hslkelmx Misafir

  Yaa yönetmen bey napıorsun ? Bu nasıl bşey artık birlikte olsnlar bizde mutlu olalım ayrıca bu kızda nerden çıktı offff? Ağlamaktan içim şiştii…..!!!!!!

  0 0
 9. Pönçık Misafir

  ????

  0 0
 10. Dilan damar Misafir

  Ya o siyah sacli kiz ne kadar sinir bozucu bisey

  0 0

Önerilenler