Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. K12 Misafir

  Bence jun oto yakışıklı ve iyi Jan di ise tatlı ama karakterleri uyumsuz.

  0 0
 2. Kore sever Misafir

  Gu jun pyo yu üzmeyin ??

  1 0
 3. misafir Misafir

  Kim bu kıza başrol verir ya.Herhalde yapımcının kızı.Başka mantıklı cevap bulamıyorum..

  0 0
 4. Wonder Woman Misafir

  Arkadaşlar öncelikle bunun bir dizi yani kurgu olduğunu unutmayın. Diğer bir mesele de önemli olan kızın güzel olması falan mı? İnsan kalbiyle sever, gözleriyle değil.

  1 0
 5. belinay Misafir

  bu diziyi ikinci izleyişim ama hala aynı şeylere kızıyorum zaten ilk izlediğim kore dizisi buydu ve halen izliyorum lee mın ho mu (gu jun pyo )üzmeyin o sarı kafayı birinci bölümdendir sevmedim ve sevmiyeceğim bütün kızlar onun olsun istiyor unni olmayınca sıra geldi jan di ye ama gu jun pyo öyle mi?bir kızı sevdi ona da o sarı kafa izin vermiyo ama son gülen iyi güler

  1 0
 6. beyza özer Misafir

  bu kore dizilerinde aşk olunca çok seviyorum hemde süprizli bir aşk ne muhteşem birşey ikiside harika bir çift ama siyah saçlıyla olsa daha iyi olurdu aslında… Herkese Tavsiye EDİYORUM. İZLEYİN…

  0 0
 7. arya duru Misafir

  Goo joon pyo bilerek aşık olmadı aşkını seçemezsin

  0 0
 8. betül Misafir

  yaaaa o kızın benim Goo joon pyo’mu üzmeye hakkı yoook

  0 0
 9. Adim ve soyadim Misafir

  Cok sacma ya kiz pyo nun yaklasmasina izin vermiyor ama durum keman calana gelince kimildamiyor bile. Oyle agladimki. Pyonun uzulmesine hakki yok. Bu bolum cok sacma olmus. Pyo kiz icin neler neler yapıyor ama bunu goruyormuki salak kiz!

  0 0
 10. Rainbow Misafir

  Abi jun puo üzüldükçe içim acıyo kız da mal mal şeyler yapıyor

  0 0

Önerilenler