Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. blackbook Kayıtlı Üye

  ilk sezondan daha heyecanlı gerilimli iki olay birden süper

  0 -1
 2. genel izleyici Kayıtlı Üye
  2 -2
 3. tonystank Kayıtlı Üye

  ya şu dan midir nedir onun annesindende yetti artık tmm çocuğun öldü ama sanki sadece miller yüzündenmi kanıt geçersiz sayıldı

  3 -1
 4. HE-WHO Misafir

  1)Miller ile latimer in tartışması 9 evet sayı ile de yazı ile de sadece dokuz saniye ve hangi ara nerden nasıl kayboldular.
  2)İNGİLTERE bir hukuk devletiyse iyi ki de biz değiliz.Adamların ne kadar çok eleştirecek yönü var öyle.Adam suçlu itiraf etmiş ve itiraftan sonra eşi gelip adamı hırpaladı diye itiraf geçersiz kalıyor.
  2a) Ortada bir çocuk ölmüş kimin yaptığı itirafla da belli ama yargının ilğilendiği şey
  2a1) “Bayan latimer siz yada eşiniz birbirinizi aldattınız mı?”İyide ne alaka cidden soruyorum bilen hukukçular açıklayabilir mi
  2a2)”Bayan latimer siz veya eşiniz Danny’e hiç vurdu mu?” diye…İyide ağbi bu danny daha 11 yaşında yazı ile de onbir bu daha bir çocuk çocuk dediğin dayak da yer tokat da yer ne var bunda bu kadar köpürtecek(Bak şimdi burdan söylüyorum yok orası İNGİLTERE yok kendi çocuğuna bile vuramazsın geçiniz o ayakları geçiniz!”
  Dünyanın her yerinde dayak cennetten çıkmadır….

  Neyse konu akışı içerisinde ben izlemeye devam ediyorum…
  Buradan izleyecez elbette böyle yorumlarda atarız arada…

  0 0
 5. Spoilersever Misafir

  Kadın adamı dövse suç dövmese suç nedir bu millerın çektiği

  0 0

Önerilenler