Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. McChickenMaster Kayıtlı Üye

  Uff son sahne fena merakta bıraktı beni

  0 0
 2. Zeliha Misafir

  Bu dizide neden hep cinsel suçlar yüzünden oluşan cinayet hikayeleri var. Hayır güzel dizi ama yani neden??

  1 -1
  • fndaakr Kayıtlı Üye

   sen sorasın diye.

   0 0
 3. HE-WHO Misafir

  Harford’a mobbing uyguluyorlar bence kız ne zaman ağzını açsa yorumda bulunsa yardımcı olmaya çalışsa kıza kızıp bağıyorlar,tersliyorlar.

  Bu kızcağız ne yaptı size hıı ne yaptı neden bu kadar kötü davranıyorsunuz?Miller’in Mancester’den yeğeni mi gelecek yoksa Wright’ı mı işe alacaksınız?Nedir bu mevzunuz biraz kibar olun şu kıza karşı.:)

  Bu arada Trish’e kim tecavüz etmiş olabilir?
  Hayır yani bunu nasıl yaptın falan diye sormayacam nasıl kıydınız şu kızcağızada diyemiyorum (malum yaşı 50’yi geçmiş) zaten kadına kim hafifçe yürüse kadın hoplaya zıplaya ya içki içmeye ya seks yapmaya dünden razı bu arada ne kadar çirkin hiç dikkat ettiniz mi?
  O ölü gibi donuk bakışlar
  Büyük bir ağız
  Bildiğin şu sözü hatırlatıyor bana “Ben oyuncu olmak için kaç yönetmenin yatağından geçtim.”yada “…Allah bilir kimim yiğeni….”
  neyse izlediğim iki sezonun ardından çirkin bir kadına ediklen tecavüzün araştırmasını izleyecez.
  Bu arada gerek IAN olsun gerekse iş yerindeki patronu gerekse araba tamircisi (Bak bunu tüm kalbimle bir erkek olarak söylüyorum cidden üçü de Trish’den daha güzel.)

  Bitmiş dizinin arkasından konuşulmaz ama…
  Keşke Latimer ailesinin üstüne biraz daha gidilseymiş ne biliyim JOE Miller AİLENİN BÜYÜK KIZINI KAÇIRSAYMIŞ(clohe’yi) yada böyle bir atraksiyona bile gerek kalmadan Joe sahilde cansız bulunsaymış aynı Dnny’in yattığı şekilde Mark falan suçlansaymı…

  Kulağa daha iyi geliyor.

  En azında Tresh gibi leş bir kadının hikayesini dinlemek zorunda kalmazdık
  (Not Tresh rolünü biraz daha güzel bir kadın oynasa değişecek bir fikirdir….)

  0 0

Önerilenler