Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Yukkiii Misafir

  Başlayalım bakalım 🙂

  0 0
 2. Trtrmzh Misafir

  Sebepsiz yere bende bir Death Note olabilir mi diye dusundum

  0 0
 3. Ninja Anıl Misafir

  Bu animenin kurgusunu hazırlayan adam çok zeki olmalı. Sakın ön yargınız olmasın. Sabırla izlemeye devam edin. Pişman olmayacaksınız.

  0 0
 4. Samurai Jack Misafir

  Şuan 4. bölümdeyim ama Death Note’un tırnağı bile olamayacak kadar sıkıcı ilerliyor. Robot dövüşleri falan çok sıkıcı. Death Note’la nasıl kıyaslıyorlar çok merak ediyorum cidden. Ana karaktere zeki dediğiniz daha bir zeka belirtisi görmedim. Ama ileri ki bölümlerde güzelleşiyor diyorlar. O yüzden daha şimdiden Death Note ile kıyaslama yapmak istemiyorum. Dedikleri gibi bazı taşlar yerine oturduktan sonra başlıyordur belkide asıl kurgu. “Daha yeni başlamışsın, 4. bölümdesin ve anime hakkında yorum yapıyorsun.” diyebilirsiniz. Şöyle ki; ben – benzer anime dedikleri için Death Note’dan örnek veriyorum – Death Note’u her izlediğimde anime 4. bölümde beni mutlaka içine almış ve karakterlerin zekasına hayranmış bırakmış oluyordu. Nefes gibi su gibi bir ihtiyaçmış gibi izliyordum. Bunda ise öyle olmadı. Belki de çizimlerden dolayıdır. Özellikle Death Note gibi gerçekçi çizilmiş, ses efektleri mükemmel bir animeden sonra çizimi basit kaçtı. ( Ana karakterin çenesi niye öyle ya, kafası çok küçük duruyor :D) Ama dediğim gibi ileride kurgu sizin dediğiniz gibi güzelleşebilir. O yüzden izlemeye devam ediyorum. Eğer hoşuma giderse tekrar buraya gelip yazarım. Bu yorumu çok dikkate almamanızı öneririm. Animenin daha başındayım ve bu anime büyük hayran kitlesine sahip.

  0 0
 5. Samurai Jack Misafir

  Eğer önce ki yorumumu okuduysanız: Anime gayet güzelmiş.Death Note kadar zeka yarışı yok. Çünkü anime zeka üzerinde ilerlemiyor. Ama baş karakter en zeki anime karakterleri arasına girebilir. Şuan Death Note’dan sonra favori 2. animem oldu.Aksiyon, savaş, zeka, strateji vs. ortaya karışık. İzlemenizi öneririm.

  0 0
 6. Samurai Jack Misafir

  An itibariyle 2. sezon bitti. Arkadaşlar önce ki yaptığım yorumları hiç okumamış sayın. İlk başlarda çok sarmasa bile zorla izleyin. Sırf animenin o mükemmel finali için izleyin. “Yok yaa, ben o kadar izleyemem.” diyorsanız birine söyle seni duvara çivilesin, zorla gözlerini açıp animeyi izletsin. O derece yani. Bu arada o beklenen muhteşem zeka belirtisi de geldi.

  0 0
 7. thetimetraveler Kayıtlı Üye

  Death note gibi bir anime arıyorum

  0 0
 8. Benim adım igneel mekanın sahibiyim Misafir

  1.Bolum: En iyi opening
  50.Bolum:En iyi anime

  0 0
 9. Ninja Muhittin Kayıtlı Üye

  Myanimelistte en sevilen karakter lelouchtu bende merak edip geldim

  0 0
 10. bieyzag Kayıtlı Üye

  ilk bölümü güzeldi

  0 0

Önerilenler