Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. elnazege Kayıtlı Üye

  yine harika bir bölüm olmuş

  1 0
 2. elnazege Kayıtlı Üye

  izlediklerime ekle kısmında sorun mu var acaba??? yoksa sadece bende mi problemli anlamadım? son izlediğim bölümlerin hiç birisini (tüm izlediğim dizilerde aynı) izledim olarak işaretliyemiyorum 🙁

  0 0
 3. harunhoca Kayıtlı Üye

  Garcia’nın konuşmaları o kadar hızlı ki çoğu zaman yaptığı esprileri yakalayamıyor ve durdurup geri almak zorunda kalıyorum. Çok oriijinal ve özel bir karakter. O kadar bölümde belki de yaptığı espriyi ve kurduğu cümleyi iki kez tekrarlamayacak kadar özgün bir karakter.Ama bazen itici olabilecek kadar şımarık davranıyor ve Aaron tüm ciddiyetine ve resmiyetine rağmen bu yılışıklığa izin veriyor. Hele Morgan ile şakacıktan cilveleşmeleri FBI ciddiyetine halel getirecek cinsten.

  0 0
 4. harunhoca Kayıtlı Üye

  “Çocuklar ıslak beton gibidir, üstlerine yüklenen her şey onlarda iz bırakır”… Gerçek hayatla ilgili harika bir tanım. Çocuklukta yaşanan veya tanık olunan olumlu veya özellikle olumsuz pek çok şey insanda kalıcı etki bırakıyor gerçekten de…

  O kız hapiste babasını ziyaret bile etmeyecektir. Kate’nin yeğeni bir haltlar yiyecek ama ne zaman ?

  0 -1

Önerilenler