Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Nilgün T. Misafir

  Konu olarak fazla heyecanlı olmasa da ben büyük bir zevkle sonuna doğru çalan şarkıyı dinledim.Meraklısına ise ; Taps – What have I done diyelim ve sessizce gidelim ::)

  0 0
 2. Rightabouthere Kayıtlı Üye

  Iyi geceler öpücüğü

  0 0
 3. thepossibleones Kayıtlı Üye

  Sadece “Caucasian” kelimesinin “Kafkasyalı” olarak çevrilemeyeceğini yazmak için üye oldum. Sadece beyaz ırk demek. Çevirmen arkadaşlar lütfen biraz dikkat:)

  0 0
 4. harunhoca Kayıtlı Üye

  Kötü anne baba olmanın berbat bir örneği daha. Anne baba olmanın mektebi yok ama çocuk sahibi olacakların ciddi bir teste tabi tutulması lazım. Alkolikten, berduştan, cibilliyetsizden, sorumsuzdan, anne baba olmaz dicem ama o zaman da çocuk sahibi olacak kimse kalmaz.

  Cadılar bayramı da noel kadar hıristiyanların önem verdiği bir gün mü acaba? Reid bu bölümde hiç bir şeye karışmadı. Tutuklama anında çalan şarkı çok güzeldi.

  0 0

Önerilenler