Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. vesselman Kayıtlı Üye

  Yine harika

  0 0
 2. harunhoca Kayıtlı Üye

  Değişik ve farklı bir bölümdü, o kadar insanı öldürmesinin sebebi de ilginçti, gerçek hayatta böyle bir rahatsızlık şekli varsa o da tuhaf. İyi ben rahatsızım öldüreyim şuradan üç beş kişi sonra da beyin hasar raporunu gösterip jüriden merhamet dileneyim.

  Rossi’yi sevmem, oyunculuğunu beğenmem, canlandırdığı karaktere uymadığını düşünürüm ama bu bölümde efsane oynadı. Demek ki bu adama FBI ajanlığı değil duygusal roller gidiyor, gidip sitcomda oynamalı.

  0 0
 3. amaze Kayıtlı Üye

  rossi de damızlık dana gibi bi ona bi ona maşşallah.

  0 0
 4. haticeCM Misafir

  Ne sizin bu Rossi düşmanlığınız anlamadım adam gayet iyi oynuyor ayrıca Reid son zamanlarda neden bu kadar arka planda resmen sesini özledik.

  1 0
 5. Fatma Misafir

  Hayın senarist ağladım sonunda 🙁 rossiyi seviyorum ben ya bi anda hem baba hemde dede oldu yabancılar büyükbaba diyor gerçi ama olsun karakterlerin yaşamları anlatılınca hoşuma gidiyor

  0 0

Önerilenler