Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Tugbasakoglu Kayıtlı Üye

  filmin kalitesi gerçekten yerin dibinde. bu böyle devam etmemeli, eskiyi çok özlettiriyor.

  0 0
 2. selin Misafir

  Gercekten eskiyi özledim

  0 0
 3. cevdet sezer Misafir

  diziye çamur atmayalım, gerçekten muheşem ilerliyor. yazar, senarist ve yönetmen değişmedi, herşey eskisi gibi. sadece alışmadığımız yüzler, ama tüm oyuncular gerçekten muhteşem performans sergiliyor. ben diziyi izlediğimde her defasında ayrı zevk alıyorum. kimin oynadığı değil, işlediği beni ilgilendiriyor.

  0 0
 4. Lost world Kayıtlı Üye

  nasıl bir işkence her yıl bi isim veriyor süper bir bölüm daha

  0 0
 5. Lost world Kayıtlı Üye

  Resmen ajanların hayatlarını anlatmış bu arada şu jj denen kadını bi türlü sevemedim diziden çıksa keşke

  0 0
 6. harunhoca Kayıtlı Üye

  Hotch, Morgan, Gideon ve Spencer yok….Dizinin adı veee içeriği aynı olsa da tamamen farklı bir yapıma dönüştü. Rossi’ye bölümlere tek başına damga vurmaya çalıştırıyorlar ama çok zorlama oluyor. David Rossi hiç bir zaman bir Gideon olmadı, olamayacak. REmily de bir Hotch olamayacak. Hele akıllı çocuk Spencerin yeri asla dolamayacak(Spencer hala toplu aile fotoğrafında var, döner mi diye hayal ediyorum) Bu bölüm kötü müydü, asla değildi. Kurgu ve anlatım harikaydı ama Rossi’ye yüklenmeye çalışılan ağırlık bence onda yok.

  JJ bu bölümde hiç yoktu, o da mı gidici?

  0 0

Önerilenler