Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID EMBED
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Çeviri Notu:

Motor Şehri: Detroit Şehri. Şehirde bulunan büyük otomobil fabrikaları (General Motors, Ford, Chrysler )nedeniyle dünyanın otomotiv başkenti olarak anılır.

Doppler Etkisi: (veya Doppler kayması), adını ünlü bilim insanı ve matematikçi Christian Andreas Doppler'den almakta olup, kısaca dalga özelliği gösteren herhangi bir fiziksel varlığın frekans ve dalga boyu'nun hareketli (yakınlaşan veya uzaklaşan) bir gözlemci tarafından farklı zaman veya konumlarda farklı algılanmasıdır.

Richard Kulinski: Richard Leonard "The Iceman" Kuklinski, Amerikalı seri katil. Cinayetleri işledikten sonra cinayet zamanının belli olmaması için cesetleri dondurduğundan dolayı Iceman takma adını almıştır.

İğdiş edilmek / kısır bırakılmak: Erkeklik bezleri çıkarılarak veya burularak erkeklik görevi yapamayacak duruma getirilme işlemidir.

İyi seyirler dilerim.

Ademyavuz6

Son Yorumlar

  1. obsessedwithspenc Kayıtlı Üye

    Altyazı, jeneriğe kadar normal ancak jenerik girdiği an itibariyle önden giriyor. Düzeltebilirseniz sevinirim.

    1 0
  2. Elif Nur A. Misafir

    Altyazı bayâ önden geliyor düzeltin lütfen

    1 0

Önerilenler