Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. ashleyxx Misafir

  ASIN BAYRAKLARI
  ama bence bizi çok arap gibi göstermişler yani normalde İstanbul’da o kadar başı örtülü kadın yok hatta Antalya’da falan

  0 0
  • abidin yelken Kayıtlı Üye

   Gelip bir gezseler Amerika’dan daha çok açık goreceklerine eminim Antalya’da.

   0 0
 2. futureteacher Kayıtlı Üye

  Hayatımda görmediğim kadar çarşaflı insan gördüm bu bölümde.

  1 0
 3. nihan akbıyık Misafir

  türkiye de çekilmemş bile bizimkiler izin vermedi demek ki bizle alakası yok

  1 0
 4. nihan akbıyık Misafir

  türkiye de çekilmemiş

  1 0
 5. Nyks09 Kayıtlı Üye

  İzlerken sinirlendim. Türkiye’de çekilmediği çok belli. Antalya diyor bir sürü çarşaflı kadın gösteriyor. Türk polisi diyor adam Arap. Çocuğun ismi bile Emir. Neden Ahmet Serkan değil? Tabiki Türkiye ve islamı terör ne bekliyorduk ki. Zaten Türk’leri Hintli kostümü gibi bişeyler giyiyor zannediyor salaklar. Ayrıca en başta mae mi ne afı şişman uyuz. Kız neden Türkiye’ye gitmiş ki derken yüzünde nefret ifadesi vardı. Irkçılık diz boyu. bi tane açık kadın gördük o da İngiliz çıktı. Hiç duymadığım bir atasözü söylediler. Kime ait olduğunu söylemeye dahi gerek duymadılar. AtAtürk’ün bir sözünü koysaydınız da adam sansaydık sizi. Her yerde herkese bizi böyle tanıtmanızdan bıktım usandım sinirden deli oldum ya.

  1 0

Önerilenler