Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Çeviri Notu:

Tiddlywinks: İngilizcede genellikle önemsiz ve ayrıntısız bir durumu önemli ve ayrıntılı şekilde göstermek için kullanılan şaşırma ve abartma kelimesidir.

All-American: Orta Amerika'da yaşayan ve oldukça dar görüşlü bir düşünce yapısına sahip olan beyaz insanlara için kullanılan bir kelimedir.

İyi seyirler dilerim.

Ademyavuz6

Son Yorumlar

 1. x Misafir

  mükemmel. dizinin tekrar başlaması iyi oldu. larry david hepimizi günlük hayatta dürten noktaları çok güzel bir şekilde vurgulayıp dizide işliyor.

  0 0
 2. terminator x Misafir

  seni seviyorum dizipub

  0 0
 3. h2so4 Kayıtlı Üye

  Dizinin bu bölümünde kullanılan Tiddlywinks kelimesi, açıklamanın aksine bu isimde bir oyunu kastediyor. Oyunun oynanma şekli şöyledir ; oyunun parçalarından olan küçük disklerin köşelerine biraz daha büyük olan bir diskle bastırılır ve bu etkiyle zıplayan küçük diskler bir kabın içine düşürülmeye çalışılır.

  0 0
 4. ed Kayıtlı Üye

  5. ve 6.bölümler çıktı.

  0 0

Önerilenler