Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Ayağım yok Misafir

  AMAN AMAN BU NEYMIS YA NEREDEYIM BEN AZ ONCE EVDEYDIM

  0 0
 2. Ferayyilmaz Kayıtlı Üye

  Bi solukta izlediğim şahane bi yapım.emeğinize sağlık herkes beynim yandı kim kimin gençliği falan demiş ya Ben sezon finalinde Noahın kim olduğunu buldum. Jonasın Yaşlı hali yada dedesi çünkü ulrich mikkel jonas ve noah arasında bağ var jonasın ve noahın gözleri aynı bakışları aynı Helge ne alaka onu blmiom zamanda yolculuk yapıo claudiada ayrı bi sır var gerçk paradoks noah ve jonas arasında ulrich noahın torunu jonasda ulrichin torunu hem kendisi olmş oluo hem dedesinin dedesi noah dio ya bitrdiğini sanıo ama bunu başlatan o die. gelecekteki jonas bu yzden bişi yapamıor benim tek merak ettiğim şey zamanda yolculuk yapablckleri kim seçior noah belkide şeytan bu paradoks 33 yılda bi tekrar ediosa gelecekteki jonas yeni bi döngünbaşlatıo 1986,2019 Ve 2052 arasında ve 2052den önce 2019a snra 86ya gdebilio aslında döngünün başladığı tarih 53 değil 2052

  1 0
  • Piteas Kayıtlı Üye

   son tespit doğru ve efsane

   0 0
 3. Noah Misafir
  0 0
 4. Eylül Topcu Misafir

  Tebrikler beynim yandı ulan bu nasıl bi dizi boyle

  0 0
 5. Wind Misafir

  Noah ULRİCH`in dedesi. Doğal olarak JONAS`in da buyuk dedesi atası oluyor. Ama ne iş çözemedim…1953 de HELGE`nin parasını çalıp üzerine işeyen iki gençten biri Noah a çok benziyor…

  0 0
 6. Dede Noah Misafir

  Herşey 2052 de başladı

  0 0
 7. Selami29 Kayıtlı Üye

  Ikinci sezon ne zaman basliyo?

  0 0
 8. Selami29 Kayıtlı Üye

  Ikinci sezon ne zaman baslayacak

  0 0
 9. Tuzlu Vanilya Kayıtlı Üye

  İşte ben de bundan bahsediyordum. Naparlarsa yapsınlar döngü kırılamaz. Noah zekice bir plan hazırlamış. İkinci sezonda ne işlenmiş acaba merak ediyorum.

  0 0
 10. Tuzlu Vanilya Kayıtlı Üye

  Ama ben hala Noah kim çözemedim arkadaş. Bartosz olduğunu sanmıyorum. O bu kdar zeki değil. Noah gelecekten biri olmalı. Tüm döngüyü başlatması için elinde zaman makinesi olmalı. Ama kim olabilir?

  0 0

Önerilenler