Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID EMBED
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Cem Sağlam Misafir

  Loved it!

  0 0
 2. aydan Misafir

  bu dizide soyledikleri web siteleri gerçek sanki 🙂

  0 0
 3. babaali62 Kayıtlı Üye

  Dizi süper, konu ilginç ve guzel bu arada dizideki siteler vs. Hepsi çalışıyor Bilginize :)) Admin dizi 2 sezon suan diğer bölümleri bekliyoruz.

  1 0
 4. Batu Misafir

  Psikolojim bozuldu bunu izleye izleye

  0 0
 5. Anilcan Misafir

  Black mirror 😀

  0 0
 6. Bambam Misafir

  Vay canına..

  0 0
 7. fatih Misafir

  belgesel

  0 0
 8. grininnii Misafir

  Bence insanlığın her zaman sorunu aç gözlü olması.Bazı hastalıklar ,bazı şeyler için teknoloji umut olabilir ama şu her şeyi ölçerek teknolojik yaşayan insan gibi yalnız kalmaya mahkum olursun sürekli bir şeyleri ölçerek kontrol altına alarak yaşamak..Can sıkıcı.Ve adamın şu göz olayı,bence kötü.Bazı şeyleri anımasak,düşünmek ve hayal edebilmek güzel.Hatırlarken daha iyi olduğunu farzetmek her şeyi en ayrıntısına kadar inceliyorsun,hiç bir inceliği yok.Yada ne biliyim bir şeyi en ince ayrıntısına kadar görmek.Bakterileri görsen o domatesi yine aynı heycanla yer misin?Ve kim kendine çip taktırmak ister ki?Tamam telefon vs bazı şeyler var ama bu ne biliyim bir ürün gibisin.Kodlanmış.Her şeyin artı veya eksiye gitmesi arasında ince bir çızgı var.Bunu anlamalıyız.

  0 0

Önerilenler