Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID EMBED
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. babaali62 Kayıtlı Üye

  On numara

  0 0
 2. Jarmid Kayıtlı Üye

  11 numara

  0 0
 3. onur yılmaz Misafir

  Better Call Saul Chuck için kanıt olabilecek bir bölüm 🙂

  0 0
 4. Bambam Misafir

  Waoww , sagol nekta..

  0 0
 5. Muhammet Arslan Misafir

  Intro person of intereste benziyor 😀

  1 0
 6. eagles Kayıtlı Üye

  tezi ve antitezi ile güzel bir bölüm olmuş karar sizin demişler

  0 0
 7. grininnii Misafir

  Bunu farklı anlamlarda yapan bir çok insan var hayatta belirli bir şeye kendini ait hissetmeyen insanlar herhangi bir gruba dahil olmaya çalışıyorlar .Özellikle ergenlik çağındakiler.Ama başınıza kötü bir şey gelene kadar ya da hayatınızın rotası sapana kadar bunun farkında olmazsınız çünkü iç düşüncenizi köreltip,daha az mutlu olduğunuza sizi inandırlar.Ben bunu bazı kişisel gelişim kitaplarında da görüyorum.(Market raflarında yer alan) sizin hayatınızı sıfırlamanızı isterken ,aslında başka bir düşüncenin yaşantısını eyleme geçiriyorsunuz.Ve hatta bu başkasının sizin aklınızı karıştırmasıyla oluyor.Sözüm ona işte bu yüzden güzel şeyler bulmalı,şiir,sanat vs.Ailelerinizle daha çok zaman geçirmeli,çocuklarınıza sevildiklerini hissettirin ki onlar bunun değerinin farkına varsınlar,boş şeylere yönelmeyip değerli hissetsinler.

  0 0

Önerilenler