Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Dark

Dark

Karanlıklar içerisinden gelen bir gizem, dört aileyi olduğu gibi etkileyip bu gizemin peşinden sürüklenmesine neden olmaktadır. Dark, 2019 yılında Almanya’nın küçük bir kasabası olan Witten’da geçmektedir. Bu sakin kasabada olaylar, iki çocuğun esrarengiz bir şekilde kaybolmasıyla başlamaktadır. Dark izlediğinizde geçmiş, şimdi ve gelecek arasındaki üçgende kaybolacaksınız. Bu dizide, bilimsel deneyler, etik kurallarını parçalayarak yapılmaktadır. Nükleer santral, tüm ‘gücüyle’ Witten kasabasında faaliyet göstermektedir. Tüm bunların yanında bir genç, babasıyla ilişkili olarak yaşanan tuhaf olayların arkasındaki sır perdesini aydınlatmak için çabalamaktadır.

Dizi Adı Dark
Dizi Türü | |
Ülkesi
Sezon Sayısı 2 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 18 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2017
Oyuncular , ,
Puanınız
 1. Taskin Misafir

  Hiç bir şey anlamadım

  1 -5
 2. awkward silence Kayıtlı Üye

  dizi çok iyi, uzay zaman paradoksu sevenler özellikle kaçırmasın. ilk bir kaç bölüm almanca olması ve olayların biraz yavaş ilerlemesi nedeniyle insanı zorluyor ama sabrederseniz sonrası çok iyi ilerliyor. ayrıca çekimler, görüntü vs de çok iyi. 3 farklı dönemi yansıtması da dönem dizisi severlere hitap edecektir. zaten ödüllü bir dizi, imdb puanı da burada yazandan daha yüksek

  1 0
 3. Esmeralda Kayıtlı Üye

  Dizi yavaş ilerliyor ve

  Konu çok iyi ama beynin sınırlarını zorluyor. İlginiz yoksa izlenmesi zor bi hal alır bence. Atmosfer, müzikler, renkler bayağı iyi. Müzikleri öyle ustaca kullanmışlar ki gerim gerim geriliyorsunuz. Bir de sanırım 10 bölüm boyunca hiç gülmedim.

  1 -1
 4. johnny Misafir

  Kuantum Mekaniği gibi Mükemmel 10/10 oyuncular harika konu çok iyi yapmacık diziler gibi değil

  1 0
 5. larabel Kayıtlı Üye

  Adı gibi dark karanlık bir dizi, her dakikası ayrıntı dolu , seyretmesi kolay değil. Karakterler birbirine bağlı , senaryo cok ince düsünülmüs ve çekim kalitesi de yüksek…Uzun zamandır izledigim en zekice kurgulanmış dizi..

  2 0
  • Kayıp balık dori Misafir

   Predestinationu izledikten sonra dizi pek şaşırtıcı gelmiyor. Bence senaryoları çok benzer. En azından ana fikir oldukça kopyalanmış. Stranger things rüzgarları da esmiyor değil dizi de. Biraz ordan biraz burdan gibi bi dizi olmuş bence.

   1 -1
 6. lazaruslad_ Kayıtlı Üye

  Çok güzeldi ama bu tarz konuların sonu genelde kötü ya da klişe (makine, loop vs) oluyor.Umarım ikinci sezonda güzel bağlarlar da efsane bir dizi olur. Ama uzay-zaman, kuantum, ölüm, lucifer vs temaları güzel harmanlamışlar.Oyunculuklar ve alman atmosferi diziyi daha da yükseltmiş.Beyin sınırlarını filan zorlamıyor.:)Ilgilisine seyri güzel bir dizi .

  1 0
 7. yedifil Kayıtlı Üye

  sabah başladım akşam bitirdim tek kelimeyle muhteşemdi bağlantılar çıldırttı beni wooooaa

  2 -1
 8. subebegi94 Kayıtlı Üye

  Anlaşılması güç bir dizi 3 farklı zamanda geçiyor ama geçiş yıllarını yazsalar daha iyi olurdu. Böyle çok karmaşık ve sıkıyo açıkçası.

  1 -2