Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Marco Polo

Marco Polo izleyerek tarihi bir kişilik olan Marco Polo’nun hayatına tanıklık ediyoruz. Dizinin çekimleri Venedik, Malezya ve Kazakistan’da yapılmış. Bu da dizi projesine ne kadar değer verildiğini anlamak açısından fikir verici oluyor. Dizi, 13. Yüzyıl Çin’inde geçiyor. Bölgenin hükümdarlığını Kubilay Han yapıyor. Ünlü Venedikli gezgin kahramanımız Marco Polo gençlik çağlarındadır ve Çin’e yaptığı seyahat esnasında hiç bilmediği bir coğrafyada, kültürel farklılıklarla dolu ortamda, siyasi hesaplaşmaların ortasında hayatta kalma mücadelesi verir. Kubilay Hanın yönettiği imparatorluğu korumak için zorluklarla karşı karşıya kalır.

Dizi Adı Marco Polo
Dizi Türü
Sezon Sayısı 2 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 21 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2014
Oyuncular , ,
Puanınız

  Tüm Yorumlar

 1. Miza Kayıtlı Üye

  Game of Thrones bugün Türkiye’de çok izleniyorsa birinci sebebi cinselliği ve Sibel Kekilli faktörü’dür. Ama izleyenlerin çoğu da yarıda bırakıp çok ağır ilerlediğinden şikayetçi olmuştur. Ancak Marco Polo gerek olayları aktarmadaki sadeliği gerekse oyunculuk yetenekleri olarak Game of Thrones’tan aşağı kalmıyor bana göre. Beklentilerim Marco Polo’nun ileriki yıllarda adından daha çok söz ettireceği yönünde. Kesinlikle tavsiye dizidir.

  2 -10
  • ahmetfurkancaliskan Kayıtlı Üye

   Bu kadar yanlış bir tespit görmedim ömrümde. Sibel Kekilli için neden dizi izlesin insanlar? Açsınlar bir ton pornosu var zaten. Çoğu kişi sonradan bırakmıştır diyorsun o da yanlış. Toplumun nabzını tuttuğunu sanmışsın ama başka yerini tutmuşsun sanırım.

   13 -3
 2. Quadhros Kayıtlı Üye

  Diziye başlamadan önce açıkçası hiç bir beklentim yoktu, fakat daha ilk bölümünden itibaren beni kendisine bağladı diyebilirim.. Hikaye başlarda biraz sıradan gelse de, akabinde oldukça ilgi çekici ve sürprizlerle dolu bir hale geliyor.. Özellikle tarihi dizilere meraklıysanız kaçırmamanız gereken bir yapım.. Gerek tadında aksiyonu, gerek geçtiği dönemi oldukça uygun bir şekilde yansıtması, gerekse de lezzetli oyunculuk performansları ile rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir dizi.. İkinci sezonunu merakla bekliyorum, teşekkürler dizipub ekibi..

  1 0
 3. Hasan Misafir

  İkinci sezon ne zaman

  0 0
 4. GHASS Kayıtlı Üye

  Ya Valla Bütün Bölümleri İzledim Gerçekten Başarılı Bir Dizi Yeterli Kitleye Ulaşırsa Game Of Thrones Rahatlıkla Geçecegine İnanıyorum Ayrıca 2. Sezonu Gerçekten Sabırsızlıkla Bekliyorum Şunuda Belirtmek İsterim İzlemekten Çekiniyorsanız Çekinmeyin İzleyin 🙂

  3 0
 5. Mr.RustCohle Kayıtlı Üye

  Ağır ilerlese de tavsiyedir, iyidir.

  0 0
 6. 26sukru26 Kayıtlı Üye

  Bayılıyorum böyle dizilere .. Her yönüyle mükemmel bir dizi.

  0 0
 7. 26sukru26 Kayıtlı Üye

  2.sezon olcak mı ?

  0 0
 8. Luccini7 Kayıtlı Üye

  Dizi çok sağlam kesinlikle tavsiye ediyorum, +18 sahneler mevcut ama son bölümlere doğru biraz daha azaldı. Oyunculuklar biraz daha geliştirilip savaş sahneleri de arttırılırsa eminim GameofThrones’a kafa tutar…

  0 0
 9. dj10ur Kayıtlı Üye

  İzleyin.

  0 0
 10. gencoguz Kayıtlı Üye

  Gayet güzel bir dizi,Orta Asya ve Moğollar senaryoda bulunuyorlar..

  0 0