Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Orphan Black

Yetim fakat aynı zamanda da bir dolandırıcı olan Sarah Manning, birtakım kirli işlerin içerisinde yaşamını sürdürmektedir. Fakat bir süre sonra yaşadığı şehri değiştirmek ister. Ancak bunu yapmak isterken Beth Childs isimli birinin intiharına tanıklık eder. Ancak burada daha ilginç olan şey ise intihar eden kişinin kendisine neredeyse aynen benzemesidir. Bu kadın aslında Sarah’ın klonlarından sadece bir tanesidir. Sarah,  Beth Childs’in ölümünün ardından hakkında bilgi edinip kimliğiyle onun yerine geçer. Fakat Beth’i intihara sürükleyen olaylar şimdi ise Sarah’ın hayatını saracaktır. Bu harika bilim kurgu serüvenine sizler de dâhil olmak için Orphan Black izleyerek keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Dizi Adı Orphan Black
Dizi Türü | |
Sezon Sayısı 5 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 50 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2013
Oyuncular , ,
Puanınız
 1. cosimadelphine Misafir

  anlatılmaz izlenir, 1x01i izleyin hop gerisi tıkır tıkır gelecek

  0 0
 2. yesimmtaneli Kayıtlı Üye

  artık gerçekten gelsin yeni sezon ya ağlamak istiyorum

  0 0
 3. selcannturan Kayıtlı Üye

  gerektiği ilgiyi alamadığı için ilk kez yorum yapma gereği hissettiğim dizi. kurgu oyunculuk ve sürükleyicilik arayanların favlarından biri olcaktır eminim. izlemeden geçmeyin

  0 0
 4. ebrudemirci Kayıtlı Üye

  Gerektiği ilgiyi göremeyen. Efsane bir dizi. Senaryo, kurgu müthiş. Bir sonraki bölümde ne olacak diye meraktan duramıyorsunuz. İnsanı sıkan gereksiz herşeyden kaçınılmış bir dizi.

  Yeni sezonu gelsin artık..

  1 0
 5. Pll_248 Kayıtlı Üye

  çok güzel bir dizi

  0 0
 6. derenncet Kayıtlı Üye

  Allahım yok böyle bir dizi.. Tatiana Maslany sen ne güzel oyuncusun <3333

  0 0
 7. rainrain Kayıtlı Üye

  Mükemmel bir dizi. Bu diziyi izlerken sıkılmak mümkün değil. Her bölüm heyecan dolu

  0 0
 8. Aslı Demir Misafir

  İlk kez bir dizi için yorum yazma gereği hissettim ve yazıyorum. Daha önce neden bu diziyi keşfedemedim diyorum kendi kendime. Dün başladım diziye ama ilk sezonu bitmek üzere. Hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz bir dizi. Her bölümde ayrı bir heyecan var. Sürükleyicilik mükemmel. Playe basıyorsunuz ve bir bakmışsınız bölüm bitivermiş. Tek kişilik dev kadro, Tatiana Maslany mükemmel oyunculuk sergiliyor. Kesinlikle İZLEYİN, İZLETTİRİN !

  0 0
 9. Simge Barutçu Misafir

  diziyi 2.bolumden beri hafta hafta takip ediyorum (yaklasik 4yil once basladim evet) DÜNYANIN EN GÜZEL DİZİSİ ❤️❤️❤️❤️❤️

  0 0
 10. zynparsln02 Kayıtlı Üye

  İlk defa bir diziye yorum yapma gereği duyuyorum çünkü böyle bir dizi yorumsuz kalmamalı, hayatımda izlediğim en mükemmel dizi, her bölümde ayrı bir heyecan var merak etmeden ve oyunculukları takdir etmeden duramıyorsunuz, kurgusu deseniz o da çok çok iyi fakat üzüldüğüm şey gereken ilgiyi almıyor olması hem dizinin hem de oyuncuların. Ben böyle oyunculuk görmedim arkadaş tek kişilik dev kadro oynuyor Tatiana Maslany ama sadece O değil hepsi çok iyi. Keşke daha fazla sezon izni alabilselerdi, en azından hiç sıkılmadan yapılabilecek bir aktivitem kalırdı. Kesinlikle izleyin izlettirin, pişman olayacaksınız:)

  0 0

Tüm Bölümler