Stargate SG-1

Kısa adıyla SG-1 olarak da zaman zaman adlandırılan Kommanda SG-1 gibi isimleri de bulunan Stargate SG-1 sinema tarihinin önemli filmlerinden 94 yapımı Stargate filminin devamı olarak hikayesini oluşturuyor. Antik Mısır’daki tanrılarla uzaylılar arasında bir ilişki olduğu fikrine dayanan fantastik hikayede galakside yıldız geçitleri arasında dolaşan bir keşif takımı olan Stargate 1’in yaşadıkları ele alınıyor. Bilim kurgu ögeleriyle beslenmiş dizide birbirine dost ve düşman ırklar dünya halklarını da mücadelelerine dahil etmek zorunda kalıyor. Stargate SG-1 izleyerek gezegenler arasında yaşanan bu mücadeleye tanıklık edebilirsiniz.

Dizi Adı Stargate SG-1
Dizi Türü | |
Ülkesi |
Sezon Sayısı 10 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 212 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 1997-2007
Oyuncular , ,
Puanınız
- / 10

  Tüm Yorumlar

 1. nadmesss Kayıtlı Üye

  İzlemeyenler icin soyleyeyim, izlenebilecek en iyi dizi, her bolumunu buyuk bir heyecanla defalarca izledim, kesinlikle oneririm. Dizipub sorunsuzca izleyebildigimiz en kaliteli site, iyi ki varsin hep ol:)

  0 0
 2. Oneill Kayıtlı Üye

  SG1 dizinin hasıdır canıdır.

  0 0
 3. Silver Blade Kayıtlı Üye

  BilimKurgu severler kesinlikle izlemeli … bundan sonra seri devamı olarak Stargate Atlantis var 🙂

  0 0
 4. bado80 Kayıtlı Üye

  Star gate SG-1 özellikle en iyi seri seyrettiğim bölümleri bile tekrar seyrediyorum

  0 0
 5. Irannal Kayıtlı Üye

  Arkadaşlar bu dizi yalnızca mükemmel bir bilimkurgu yapımı değil. İçinde siyasetten felsefeye, özellikle Hollywood’da görmeye alışık olmadığımız türden derin aşk öykülerinden, dostluğa kadar pek çok şey var. Seyredip seyredebileceğiniz en iyi dizilerden biri. Düşünmeyin bile, burayı okuyorsanız seyredin kesinlikle.

  1 0
 6. -stargate- Kayıtlı Üye

  İZLEMEYENLER O KADAR ŞANSLI Kİ İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL EN FANTASTİK VE MANTIĞA EN YAKIN BİLİM KURGU SERİSİNİ (SG-1, ATLANTİS. UNİVERSE) İZLEME ŞANSINA SAHİPSİNİZ.

  0 0
 7. sabo612 Kayıtlı Üye

  2 tanede devam filmi var izlediğim en harika dizi diyebilirim son 3 sezonu bitecek diye üzülerek izledim bitincede çokta üzüldüm o derece iyi. ardından star gate atlantis ve star gate universada izlenebilir atlantiste bir okadar güzel üniversada diğerlerine göre biraz sönük kalmış ama oda fena değil sırf eski karakterleri görmek için bile izlenebilir.

  0 0
 8. gkdnz1989 Kayıtlı Üye

  Kesinlikle unutulmayacak bir dizi

  0 0
 9. gnrl344 Kayıtlı Üye

  Keşke Hiç Bitmese 20-30 yıl kadar devam etse diye bileceğiniz bir dizi.

  0 0
 10. Brvisatha Kayıtlı Üye

  İçin de neredeyse her türü barındıran Her Bölüm Maceradan maceraya koşulan Dünyanın en iyi dizisi…

  0 0

 

İlgili Bağlantılar

Tüm Bölümler