Video açılmıyor ise lütfen sorunsuz bir deneyim için Google Chrome ile deneyin.

The 100

Nükleer felaket sonrası yaşananları ele alan bir temaya sahip The 100 dizisinde dünyanın yok olmasının ardından hayatta kalan tek kişiler nükleer felaketin yaşandığı sırada uzay istasyonlarında kalan toplamda 400 kişidir. Bu kişilerden doğan yeni nesillerle birlikte toplamda sayıları 4 bine kadar ulaşan insanlar birbirine bağlı hale gelmiş olan istasyonlarda hayatta kalmaya çalışmaktadır. Kendilerine ait bir düzen kurmayı tercih eden topluluk idam cezası gibi tartışmalı uygulamalara da sahiptir. The 100 izleyerek tekrar yaşanabilir bir dünya olup olmadığını görmek için dünyaya gelen insanların hikayesini görebilirsiniz.

Dizi Adı The 100
Dizi Türü | |
Ülkesi
Sezon Sayısı 6 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 84 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2014
Oyuncular , ,
Puanınız
 1. Misafir

  yapım hataları var 2. sezondan son sezona atladım içimde gayet rahat vaki kaybı. profilimdeki favori dizilerimi seviyorsanız izlemeyin survival dizilerin en berbatı diyebilirim (fakat çoğu kişi için geçerli değil) haaa aptal aptal yanıtlarda vermeyin….

  0 -4
 2. Nermin Piryadlı Misafir

  ?

  0 0
 3. esenmerveee Kayıtlı Üye

  bellarke <3

  0 0
 4. Sevro Kayıtlı Üye

  5. Sezon ne zaman çıkacak

  0 0
 5. livooo Kayıtlı Üye

  efsane dizimdir izleyin ben çok seviyorum ….

  0 0
 6. Bs0D Kayıtlı Üye

  Yaklaşık bir veya iki hafta oldu diziye başlayalı. Malum Game of Thrones sezon finalinden sonra dizi aramaya başladım 🙂 . Konusu oldukça ilgimi çekti. Şuan 4.Sezon 3. bölümdeyim ve acayip sarıyor. Daha 4. sezonun başında olmama rağmen bu sezon biterse ne olacak,5. sezon ne zaman çıkacak diye endişe içerisine girdim :D. Tavsiye ederim gayet güzel bir dizi. <3

  0 0
 7. Sena Misafir

  Harika bir dizi her sezonu ayrı güzell

  0 0
 8. mustafa Misafir

  izlemekten keyif alacağınız bir dizi

  0 0
 9. yusakaymakci Kayıtlı Üye

  Bu kadar heyecanlandığım bir başka bilim kurgu dizisi hatırlamıyorum bilim kurgu dizileri merak uyandırır kafa karıştırır ama bu pek öyle değil herşey gayet iyi anlaşılıyor kimin kime düşman olduğu neyin nasıl yapıldığı belli fakat ne zaman nereden ne çıkacağı hangi olayın bir anda patlak vereceği belli olmuyor sadece 1.sezonu izleyerek bu yorumu yapıyorum ve heyecandan avuç içlerim terledi bu zamana kadar bu diziyi görmediğim için üzgünüm.

  1 0
 10. Diamond Misafir

  Lexa öldüğünden beri izleyesim gelmiyor efsaneydin lexa reis niye öldün ya

  0 0

Tüm Bölümler