Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

True Blood

True Blood izlemek isteyenler öncelikle bu dizinin Sookie Stackhouse romanlarından uyarlama olduğunu bilmelilerdir. True Blood yayına girdiği günden itibaren vampir filmlerinin alt türlerinde büyük beğeni ve izleyici kazanmıştır. Vampirler yüzyıllardır yatmakta oldukları tabutlarından dışarı çıkarlar. Japonların büyük uğraş vererek üretmiş oldukları sentetik kan sayesinde insan kanına ihtiyaçları kalmaz ve insanlara zarar vermeden toplum içinde özgürce, zararsız dolaşma hakkı kazanırlar. Charlaine Harris imzalı olan True Blood Emmy ve Oscar ödülleri ile de göz doldurmakta ve izleyenleri büyülemeye devam etmektedir.

Dizi Adı True Blood
Dizi Türü | | | |
Sezon Sayısı 7 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 80 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2008
Oyuncular , ,
Puanınız
 1. 13a1 Kayıtlı Üye

  Çok ilginç bir dizi şöyle ki dizide sevdiğim çok karakter var ve başrol bunlardan biri değil :)Objektif olarak Aileyle izlenmez +15 bir dizi. Olay örgüsü güzel merak uyandırıcı hele hele wampir konularına meraklıysanız tüm ayrıntılarına kadar işlenmiş.Şimdiye kadar bir nevi gizemli hayal kahramanları olan wampirler ilk kez bu denli ayrıntılı işlenmiş,ayağı yere bastırılmış. Genel efsanelere bağlı kalınmasının yanında kendi de efsane olacak içinde çelişmeyen özellikler de katmış olaya.Kendi içinde çelişmemesi de güzel bir özellik. Başlarda özellikle cinsellik rahatsız edici boyutta diyebilirim ama daha sonra normal akışa geçiyor. Başlayacaklara iyi seyirler.

  0 0
 2. 13a1 Kayıtlı Üye

  bu arada sookie ajdara benziyor.

  0 0
 3. Dilber Su Misafir

  Iyi

  0 0
 4. Mermaidxx Kayıtlı Üye

  Bu dizi bitirdikten sonra üstüne bir sürü yeni dizi izledim ama halâ aklımda bu dizi var ve etkisinden kurtulamadım. Müthiş bir serüvendi ! I miss so much True Blood !

  0 0
 5. Rauf00 Kayıtlı Üye

  Hiç düşünmeden başlayın sürekleyici hemen sıkılmayın şirin bir dizi güzel bir havası var kasabada çok güzel

  0 0
 6. isim yok Misafir

  vay be onedio da görüp bi bakıp çıkıcam dedim ölümcül şekilde bağlandım biraz geç başalmışım ama yıllar geçsede değişmiyecek benim için izlediğim en iyi dizi bence

  0 0
 7. kadir Misafir

  Fazla sevmem aslında bu tür dizileri ama bi şanş verim dedim baktım sevdim harikaydı kanlarıda güzel fazla düşünmeyin beyninize zarar

  0 0
 8. Alican.trueblood Kayıtlı Üye

  Valla çok beğendim bu diziyi true blood çok beğendım

  0 0
 9. AllahDiyenJason Kayıtlı Üye

  Sen hele bi diziyi izle sonra buralara gel bak karşim hadi

  0 0
 10. YARKIN601 Kayıtlı Üye

  Bazen sıkılsanızda bitince üzülüyorsunuz,izlemeye değer…

  0 0

Tüm Bölümler