Veronica Mars

Suç ve gerilimin işlendiği Veronica Mars izle seçeneği ile işleyicilerine ulaşırken HD kalitesinde izlemek oldukça basittir. Konusundan bahsetmek gerekiyorsa eğer sahil kasabasında geçen olay örgüsüne sahiptir. Neptüne diye yer alan kasabamızda yer alan zengin kesimin işlenen suçları gizleme adına başvurdukları yolların sınırı yoktur. Bunun karşısında ise dedektifimiz olarak yer alan Veronica ise tüm bu sırları aydınlatma konusunda gerekenleri yapabilecek karakterdir. 17 yaşında olan ana karakterimizin hayatının dönüm noktası popüler olduğu okulu kasabanın Neptune lisesi olurken yakın arkadaşı Lily Kane ölümü ile değişir ve bu olayı aydınlatma konusunda kararlıdır.

Dizi Adı Veronica Mars
Dizi Türü | |
Ülkesi
Sezon Sayısı 3 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 64 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2004-2007
Oyuncular , ,
Puanınız
- / 10
 1. umrahel Kayıtlı Üye

  Çok duymama rağmen izleme fırsatımın olmadığı, ergenlik çağımın gençlik dizisi.. Bu ara diziler yavaşlamışken bir kaç bölüm izlemeli nasılmış bakalım. Teşekkürler Aaron.

  0 0
 2. Kusku Kayıtlı Üye

  Çok geç öğrendim bu diziyi. Ergen dizisi falan değil. Benim ilk 3’ümdedir.

  0 0
 3. Niki Kayıtlı Üye

  Seneler once severek izlemistim buraya gelince de cok sevindim 1 haftada bitirmisim evden cikmadan nerdeyse. Ve insanin bakis acisini degistiriyor gercekten sadece genclere yonelik bir dizi degil tavsiye ederim.

  0 0
 4. yo Kayıtlı Üye

  İzlemeye değer.Geç oldu ama en azından izledim.

  Güzelim dizinin filmi var yani iyi ki yapılmış geç olsa da.

  0 0
 5. badlegend Kayıtlı Üye

  csi dizilerini eklemeyi düşünüyormusunuz

  0 0
 6. aslkub Kayıtlı Üye

  resmen harikasınız. en son 3. sezon çıkktığı zaman izleyebilmiştim, baştan almak istediğimde de bulamamıştım. teseşşkürler. izleyiniz efenim!

  0 0
 7. Axoy Kayıtlı Üye

  Sitenin mobile versiyonunda favorilere ekle seçeneği kasıtlı yapılmış bir durum mu? Gözden kaçan bir ayrıntı mı acaba?

  0 0
 8. KlausunAksanii Misafir

  Hepsi en yakın arkadaşım gibi oldular bitip gitmesi sanki arkadaşlarımı bir yerde bırakıp başka bir yere gitmişim gibi hissettiyor içimde hep Veronica gibi bir insan vardır dizi sayesinde içindeki Veronicayı bulanlar umarım hiç kaybetmezler..

  0 0

Tüm Bölümler