Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Red Wizard Misafir

  Efsane bi dizi her bölüm daha iyi oluyor böyle giderse çok iyi basit bi hikaye nasıl bukadar yaratıcı bir hal alabiliyor insan hayret ediyor doğrusu o eldivenlerden bende yaptırıcam çok güzeller

  0 0
 2. Melis Misafir

  Şimdi bekle 2. sezonunu …

  0 0
 3. Müslüm Misafir

  Malesef dizinin 2 sezon onayı alıp almayacagı tartısılırmış ama inşallah 2 sezon ve 5 6 sezon olur

  0 0
 4. engin Misafir

  dizinin başından belliydi bu kadar güzel olacağı bu sezon finali de muhteşemdi fakat bir yorumda arkadaşın dediği gibi bekle 2. sezonu 🙂 artı şöyle bir durumd a var bu diziler süper olmasına rahmen biir bakmışın yayından kaldırılıveriyor 🙂 umarım bu harika dizinin 2. sezonunu görebiliriz admin teşekkürler

  0 0
 5. YasliKurt Kayıtlı Üye

  Flaş Flaş Flaş Oz’a giderim ümidiyle fırtınanın içine yürüyen bir kişi hayatını kaybetti …

  0 0
 6. Nyks09 Kayıtlı Üye

  İlk bir iki bölüm sıkmıştı ama sonra sağlam toparladı. 2. Sezon onay alamamasına gerçekten üzüldüm. Karakterlerin çoğunu sevmeye başlamıştım. Her dizide her karaktere alışmak kolay olmuyor her zaman. Dizide emeği geçenlerin de dizipub ekibinin de emeğine sağlık.

  0 0
 7. Hatunaslannn Kayıtlı Üye

  Yavv o nasıl son üstadd

  0 0
 8. irem_nefes Misafir

  yaaaa nasıl 2. sezon onayı alamaz keşke alsaydı. Bence çok güzeldi. Keşke böyle uyum içinde diziler olabilse.

  0 0
 9. irem_nefes Misafir

  Ya nasıl 2. sezon onayı almaz. Bu dizinin bence alınması gerekirdi. Bir çok kötü yabancı diziler var onlar alırken bu dizinin almaması üzdü gerçekten. Ki bence sonuna kadar hak ediyordu 2. sezonu.

  0 0
 10. irem_morpheus Kayıtlı Üye

  Yaaa nasıl 2. sezon onayı alamaz. Bence 2. sezon onayını almalıydı. O kadar saçma diziler var ki bir sürü sezon sürüyor. Ama bu dizi hemen bitiyor. Bir de anlamadığım şey nasıl bu diziyi insanlar izlemezler. Keşke bitmeseydi. Ama dizide emeği geçen herkese çok teşekkürler….

  0 0
 11. Fatma Misafir

  Altyazı ne zaman gelir

  0 0

Önerilenler