Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. hoosierr Kayıtlı Üye

  real mayar: büyükbabasının nüfuzundan nemalanan,narsist,küstah hiç bir şey beceremeyen hiç bir işe yaramadığı gibi etrafına hep yük olan saçma karakter şu yaşananlar belki o kalın kafanda bi aydınlanma yaşanmasına yardımcı olur

  0 -1
  • Hitori Mey Misafir

   Hoosier , yani demek istediğin kısaca şu; kadınlardan nefret ediyorum.

   0 0
 2. io Kayıtlı Üye

  Ne yalan söyleyeyim Real fanı falan değilimdir ama yorumun beni o kadar rahatsız etti ki hoosierr, dayanamadım bir hesap açtım 🙂 Belki görmezsin ama ben yine de yazayım. Tabii herkes istediğini düşünmekte özgür, hem de bahsettiğimiz alt tarafı bir anime karakteri ancak çok af edersin ama Real Mayar’ın bu durumda ne gibi bir suçu vardı acaba… Aklını yitirdiğinden sağlıklı düşünemeyen, hastalıklı bir şekilde saplantılı eril bir robotun etrafı karıştırmasından başka bir durum göremedim de ben? Ha, Real başta neden oraya geldi, kadın başına, elinin hamuruyla Proxy, mroxy neyin peşine düşüyor kardeşim mi demek istedin yorumunda aslında acaba? Proxy mevzusu zaten toplamda bir avuç insanın haberi olduğu, Real’ın da başına gelen saldırıdan sonra kendini ortasında bulduğu bir durumdur, ve o da haklı olarak olayların temeline inmek, kendisinden ve diğer insanlardan neler saklanıyor, devlet neler çeviriyor bilmek istiyor. Ve bunu yapacak yetkilere dedesinin nüfuzundan dolayı değil (ayrıca dedesinin ne gibi bir nüfuzu olduğu da tabii tartışma konusu) kendi müfettiş rütbesinden dolayı sahip -_-
  Narsist, küstah, zaten hiç bir iş beceremeyen, hiç bir işe yaramadığı gibi etrafına hep yük olan saçma karakter tanımını da içselleştirdiğin kadın düşmanlığına veriyorum, lakin efendim, kadınları böyle kararlı, ayakları üstüne basan, bağımsız, sorgulayan bir rolde görmeyi pek sevmiyoruz! Kadın yan karakter olmalı, erkeğinin(!) de gözünün içine bakmalı… Evet, Real biraz sonuç odaklı ve hayatının merkezinde duygusallık olmayan bir insan, işte bu yüzden küstah damgasını yapıştırmak çok kolay oluyor. Real’e bak sen Real’e, şu X veya Y erkeğinin içten duygularına karşılık vermiyor. Ne ayıp, küstah şey… cık cık cık… Demem o ki insanlardan nefret etmeden önce neden o kadar nefret ediyoruz acaba içselleştirdiğimiz bazı duygular bunda rol oynuyor olabilir mi, diye bir düşünelim.
  Vice versa, ben de Real erkek olsa da böyle savunur muydum acaba diye düşündüm ve erkek de olsa badass’liğinden bir şey kaybetmeyeceğine karar kıldım.

  1 0
 3. Mithrilangel Kayıtlı Üye

  Ne yalan soyliyeyim hoosier fani falan degilimdir (!) ama yorumun beni o kadar rahatsiz etti ki io, dayanamadim bir hesap actim :).
  3 paragraf yazi yazmissin bir iki soru sorayim cevap gerektirmez okursun belki.
  1) Alt tarafi bir anime karakteri diyerek mantikli bir giris yapip guzel yazim stilinle seviyeli bir karakter tartismasi yapacakmissin gibi gozuken yazinda, karsindaki alt tarafi bir anime karakteri olmayan gercek bir insani kadin dusmanligi ile suclamak mantikli mi? Hakkini vermem lazim okunakli ve duzgun yaziyorsun fakat icerigini ayni seviyede bulamadim yazinin.
  2) Hoosier’in yaptigi yorumu kadin dusmanligina verebiliyorsun ve onu bu tarz insanlarla ayni genellemenin icine sokabilecek kadar kendine guveniyorsun. Sunu da bize soyle %100 olarak yaptigi yorumdan hoosierr’in bay mi bayan mi oldugunu da soyleyebiliyor musun? Kadin dusmani bir kadin mi yoksa hoosier? Hayirdir yani, ne kadar biliyorsun da kisiligine atifta bulunabiliyorsun.
  3) Eger ben bilmiyorsam isin raconu buysa anime karakteri uzerinden izleyicilere satasmak ise dogru yol, hemen ayni seviyeye inelim. Animede su ana kadar herkesin Real’e yazdigi yetmiyormus gibi sen de mi yazmaya calisiyorsun? Seviyosan git konus bence kanka..

  0 0

Önerilenler