Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. ceren Misafir

  insanlar zaman kaybı diyorsa beğenmemiştir bence başkalarının bunu eleştirmeye hakkı yok. adam diyebilir ben beğendim diye sizde karşısına geçip yürü git falan gibi yorumlar yapamazsınız. evet beğenmeyebilir veya sevebilir bunun konuşmasını yapmak size düşmez. beğenmemişse sizene. okumayın cevap falan yazmayın hani illa birilerini azarlamaya çalışmak için yorumlara aptal aptal cevaplar bırakmayın.

  2 -2
 2. sertbasceren Kayıtlı Üye

  insanlar bu diziye zaman kaybı diyebilir. sevmeyebilir veya sevebilir. oturupta o adamın yorumuna yok efendim izleme yok efendim yürü git gibi şeyler diyemezsiniz. adam beğenmemiş fikrini beyan etmiş sizene. hayır beğenmek zorunda da değil. siz bu dizinin sponsorumusunuz da bu diziyi beğenmeyenlere zorla sevdirtmeye çalışıyorsunuz. sizene kardeşim adam beğenmemişse diziyi. bukadar söylenceğinize oturup ta düşünün bu dizi niye beğenilmemiş diye. aptal aptal yorumlara bağırcanıza gidin diğer bölümleri izleyin.

  2 -3
 3. Emre Ekin Kayıtlı Üye

  Pub player da bu bölümü izleyemiyorum alternatifte yok yardımcı olabilicek biri varmı

  0 0
 4. Zel Misafir

  Acaba Türkiye ne durumdadır bence herkes yaşıyodur çok katlı binaların en üst katına çıpkıp yaşıyolardır.mis gibi bu gerzeklerde anca ekşın yaşıyo ne gerek var otur evinde kapıları kitle arkasına sağlam demirden bişeyler koy.

  0 0
 5. EKOBeko41 Misafir

  Keşke Harry Maddy lerle gitseydi ve çocuk zombiye bak

  0 0
 6. fara.fara Kayıtlı Üye
  0 0
 7. grimes Misafir

  Nick i bir tek ben mi Jonny Depp e benzetiyorum acaba?))

  0 0
  • Elif Misafir

   aynen ya

   0 0
 8. Tayfur Arslan Misafir

  ingilizlerde yok ama bizim ülkemizin bütün evlerinde korumalık var 😀 haha zombi gelse ne olur KRALI GELSİN!!!

  0 0
 9. Ceren Misafir

  Yorumları okudukça sinirleniyorum gerçekten herkesin zevkleri farklı yeter artık sürekli diziyi! Sevmiyorsan 2. sezon 2. bölümde ne işin var? ben iki gündür seyrediyorum çok da memnunum, güzel bir post apokaliptik dizi.

  Açıkcası ben de The Walking Dead’den çok sıkılmış durumdayım çünkü ölülere dair bir şey yok neredeyse, nereden giyicek yiyicek yakıt araç silah mermi buluyorlar işlenmiyor bile artık. Varsa yoksa iki grup biriyile dalaşıyor.

  Fear The Walking Dead bana aradığımı veriyor şahsen.

  0 0
 10. NaimGURGEN Kayıtlı Üye

  Görüntü Kalitesi Kötü ama film çok iyi ama en iyi zombi dizisi Z Nation

  0 0

Önerilenler