Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Meriç Türkyılmaz Misafir

  Tamam reklam olsun ama mobilden giriş yapıyoruz işkence ye dönüşüyor reklamlar çok fazla

  0 0
  • Admin Yönetici

   Sevgili Meriç. Reklamların ne kadar sıkıcı olduğunu (bizimde bir izleyici olduğumuzu göz önüne alarak) biliyoruz. Bu nedenle sizleri minimum derecede rahatsız etmeye özen gösteriyoruz. Bölüm izlemeniz için video önüne sadece 15 snye kadar süren bir reklam koyduk ve bu lütfen bu kadar rahatsız etmesin. Bugün televizyonda bir dizi izlense 15 dkk 20 dkklara varan reklam süreleri oluyor. Bizde memnun değiliz fakat 15 snye ye katlanmak zorundayız 🙁 Anlayışından başka birşey isteyemiyorum en azından şu an için. Keyifli seyirlerin olsun.

   0 0
 2. Meriç Türkyılmaz Misafir

  Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler 15 sn lik reklam sıkıntı değil hatta 1-2 dk da olabilir sıkıntım açılan yeni pencerelerle hızlı bir telefonum olsa oda sıkıntı değil 😀 Donma oluyor reklam sitesine gidince

  0 0
  • Admin Yönetici

   Haklısın bizde bu konuda sürekli istişare halindeyiz fakat sitenin devamlılığı için koymak zorunda kalıyoruz 🙁 Belki ilerleyen zamanlarda farklı bir çözüm bulabiliriz fakat şu an için bu şekilde devam etmek site açısından en uygun durum 🙁 “Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler” rica ederim bu arada her türlü istek öneri şikayet gibi durumlarda buralardayım. izlediğin bölümlerle ilgili yorumlarınıda bekliyorum keyifli seyirlerin olsun 🙂

   0 0
 3. Meriç Türkyılmaz Misafir

  Teşekkürler admin 😘🤗

  0 0
  • Admin Yönetici

   Eyw Meriç. Yorumlarını bekliyorum keyifli seyirlerin olsun 🙂

   0 0

Önerilenler